Oyunlar ve Terimler

Zaten namaz kılan birisiyim. Sadece çok fazla derin düşünceye sahip olduğumdan ötürü namaz kılmak ruhumu rahatlatsa da bir süre sonra o da beni karanlığa sürüklüyor. Sürekli sorgulayıcı ve sonumun ne olacağını düşündüren bir beynim var, her şeyi düşünüyorum, herkesi, sonumun ne olacağını nasıl olacağını. Fazlasıyla saçma olduğunun farkındayım ama önüne bir türlü geçemiyorum, bazen uyuyamadığım oluyor. Sürekli sorguluyorum, strese giriyorum, derin düşüncelerimde kayboluyorum. Dalıp gidiyorum bazen hiç bir ses duymuyorum. Bu neyden dolayı kaynaklanıyor, nasıl bende oluşmuş olabilir hiç bir fikrim yok. Buradaki yorumları ciddiye alarak artık bir şeyleri yoluna sokmayı deneyeceğim, zaten başlık Oyun ile ilgili olsa da genel anlamda kendimden yazdım. Maalesef hiç bir şeyden zevk alamıyorum, saçma ve gülünç olsa da bu böyle.

Haklısınız hocam. Zaten bu forumda olma sebebim de kullanıcıların daha farklı düşünüyor olması, ama inanın başaramıyorum. Çok tekrar ediyorum belki ama sıkılıyorum, örnek skorum diğer kişilere oranla az kaldığı vakit hemen 'tamam bu eli kaybettim' diyorum, yani neden bir alternatif arayamıyor takım arkadaşlarıma motivasyonda bulunamıyorum bende anlamıyorum. Kendime de kızıyorum inanın, ama bir türlü yol kat edemedim. Az da olsa buraya yazarak bu mesajları oyun oynarken göz önünde bulundurarak sükunet sahibi olacağımdan eminim. Bunu başarırım en azında.
Hocam o tür savaş oyunlarında geriye düşersen hemen bir Mehter marşı veya genç atsızların vatan marşı var onu aç onunla oynamayı dene ben öyle gaza gelerek tekrar coşuyorum oyunlarda.

Canınız sıkıldığı anda bırakın ben öyle yapıyorum. Yalnız listenin sonundayken ikinciye büyük farkla birinci olduğumda oluyor, bu işler öyle işliyor, oyun sonuçta zaten amacı eğlenmek kendinizi zorlamayın eğlenmeyi amaçlayın eğlenmiyorum diyorsanız zorlamayın daha çok sıkar başka oyun oynayın yada başka bişeyle uğraşın.

Hocam o tür savaş oyunlarında geriye düşersen hemen bir Mehter marşı veya genç atsızların vatan marşı var onu aç onunla oynamayı dene ben öyle gaza gelerek tekrar coşuyorum oyunlarda.

Bir Türkçü'ye bunu söylememeliydin. O şarkılar benim favorimdir, yensem de yenilsem de son ses çalar. :)

Canınız sıkıldığı anda bırakın ben öyle yapıyorum. Yalnız listenin sonundayken ikinciye büyük farkla birinci olduğumda oluyor, bu işler öyle işliyor, oyun sonuçta zaten amacı eğlenmek kendinizi zorlamayın eğlenmeyi amaçlayın eğlenmiyorum diyorsanız zorlamayın daha çok sıkar başka oyun oynayın yada başka bişeyle uğraşın.

Ben oyunu keyif değil stresimi arttırmaya yönelik oynadığımı düşünüyorum. O an hani ölüyorsun ya hocam, yahu bana bir çıldırma geliyor her şeyi parçalamak istiyorum o derece. Ama ne gariptir izliyorum yabancı kanalları örnek CS:GO Ninja Defuse #1 diye felan, tüm teröristler A'da bekliyor, bu CT'de Ninja yapacak kişi de onları izliyor rütbede yüksek ne garip hiç bir terörist fark etmiyor kuruyorlar bombayı o bekliyor bekliyor sonra patlayacak gibi olduğunda teröristler çekiliyor hemen ninja defuse yapıyor. Şaşırmamak elde değil, ben bunu silver da denedim saklanıyorum smoke atıyorum ne bileyim görmemeleri için herşeyi yapıyorum tam ninja defuse yapıcam anında 2 kişi saldırıyor bana. Gelde sinirlenme şimdi, örnek adam AWP ile zıplayarak kill alıyor ama ben SSG ile bile kill alamıyorum, inanın bunlar çok sıkıcı ve bunaltıcı. Aklıma geldikçe deliriyorum bende olmuyor onlarda nasıl oluyor diye. Hayır botlarla mı oynayayım napayım :D

Vaktiyle Bir Atsız varmış......

Anılmakla hangi bir ruh olmaz ki sarhoş?
Var olsun..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı