Oyunlara gelen zam

Napalım hocam? Halkın yarısı memnun yarısı değil. Ben memnun değilim diye ben niye oyun oynayamıyorum? 18 19 yaşımda gidip oyun mu yapacağım oynamak istiyorum diye? Ben belki bununla ilgilenmiyorum? Daha iyi yemek yemek istemek için illaki aşçı mı olmam lazım mesela? Saçma sapan fikirlerinizi gidin başkasına anlatın bizim karnımız tok.

Oyun oynayamıyorsun çünkü üretken bir millet değilsin, zeki ve çalışkan bir millet değilsin dolayısıyla hak ettiğin liderler tarafından hak ettiğin şekilde yönetiliyorsun, eğer böyle yönetilmek istemiyorsan kendini geliştir üret ve bilinçli ol.

Doğru düzgün bir argümanın varsa bekliyorum kendi çapınızla bir yerden vurmaya çalışarak aciz gözüküyorsunuz.

Forumda zaman gecirince ne oluyor daha mı çok elit veya zeki oluyorsun?

Evet. Mesela forumda 2 yıl doldurmuş olsan sana yüce eksalansları olarak hitap edecektim ama 1 ayın bile yok o yüzden ilgilenmiyorum.
Kanka malum kesimli olduğun belli yoksa bu kadar savunma kime yani. Boomersan başka sayfaya gidebilirsin. Oyunlarla ilgilenen kesim burada bu konuları tartışıyor. Bence sende Facebook gruplarında kendine denk insanlarla tartışabilirsin. Herkese acizsin, tembelsin gibi sözler kullanıyosun. Ve bunu sırf oyun fiyatlarına gelen zamlara tepki gösterdik diye yapıyosun. O zaman sende oyun yap seni destekleyelim sence oyun yapmak bu kadar kolay olsaydı. Oyun çıkarmaz mıydık. Bu arada Bannerlord Türk oyunu ve 350 TL bunu da eleştirmeni rica ediyorum.Sonuçta biz yaptık ya hani.

Oyun oynayamıyorsun çünkü üretken bir millet değilsin, zeki ve çalışkan bir millet değilsin dolayısıyla hak ettiğin liderler tarafından hak ettiğin şekilde yönetiliyorsun, eğer böyle yönetilmek istemiyorsan kendini geliştir üret ve bilinçli ol.
Haklisin ama ben uretince ne olucak kalan 85 milyon + 15milyon mülteci hadi uretmemiz lazim mi diyecek.

Ülkenin toptan degismesi lazim zeki ve caliskan olmasi lazim ona gore yonetilirsek zaten rahat ederiz. Ama bunu ben nasil saglayayim.

Sen laf etmeden ekliyim ben zaten yapabilecegim en iyi alanda okuyorum ve bilincliyim ona göre de oy verdim. Ama 20 yildir bir şey değişmiyor. Mezun olduğum gibi avrupaya gidicem çünkü icimdeki vatan sevgisini öldürdüler.

Hocam evcil hayvan beslemek dahi, lüks gibi oldu. Kedi beslemeyi düşünüyordum ama aylık masrafı 1.5k-2K'ya yakın oluyordu galiba, yanlış hatırlamıyorsam.

Zevk meselesi.
Sen yazılım yapmayı seversin, başkası oyun oynamayı, başkası turizm ve tatil yapmayı sever.

Yok hocam o kadar değil kedi ucuz gene çok pahalı değil bizimkine 1K yetiyor çok açgözlü değil sağ olasın.

Geri
Yukarı