Oyunlara gelen zam

@bxtbx şahsen param olsa ben de vermem. Bir video oyununa 1000 TL verecek olursak da gerçekten işimiz var. Oyunları oynamanın birden fazla yolu var da siz anladınız işte :D Nasıl oynanabileceğini anlatamıyorum, şimdi anlatırsam banlanırım.

Oyun oynamaya gerek yok diyenler iyi mi? Bir oyun 1K olur mu? Kusura bakmayın gerek yok diyenler ya troll ya da PC'si olmayıp boş boş yorum atanlardır.

Oyun oynamayı bırakın kendinizi geliştirin.
Kendini ne alanda geliştirdin dostum bize yol göster de biz de seni takip edelim.

Bence ülke sizin gibiler yüzünden bu halde, tüketmeye odaklanmışsınnız elin ülkesi oyun yapıyor siz o oyunu alıp saatlerce PC'den kalkmıyor beyninizi uyuşturuyorsunuz, dolayısıyla sorgulama yetinizide kaybediyorsunuz yapacağınız Max aktivite Twitter'den "ekonomi ne olacak" diye mesaj atmak bazılarınız onu da yapamıyor.

Hocam bu forumdan kaç kişiyi gerçek hayatta tanıyordunuz acaba? Önce bu kadar aşağıladığınız kişileri tanımanızı öneririm. Elin ülkesi oyun yapıyor bizde oynuyoruz hocam haklısınız siz oynadığınız oyun, izlediğiniz film, okuduğunuz kitapları sadece Türk yazar, yönetmen ve geliştiricilerden karşılıyorsunuz sanırım. Ülkemizin siyasetine Max Twitter'dan destek verebilmemizde, ekonomik sıkıntılar ve tekelleşmelerde eminim bizim suçumuzdur hocam iyi sosyaller.

Hocam bu forumdan kaç kişiyi gerçek hayatta tanıyordunuz acaba? Önce bu kadar aşağıladığınız kişileri tanımanızı öneririm. Elin ülkesi oyun yapıyor bizde oynuyoruz hocam haklısınız siz oynadığınız oyun, izlediğiniz film, okuduğunuz kitapları sadece Türk yazar, yönetmen ve geliştiricilerden karşılıyorsunuz sanırım. Ülkemizin siyasetine Max Twitter'dan destek verebilmemizde, ekonomik sıkıntılar ve tekelleşmelerde eminim bizim suçumuzdur hocam iyi sosyaller.

Oyun yapmış olsaydı bu forumda bu konuya yazarken değil de oyun yaptım nasıl olmuş başlığıyla farklı bir konuda görürdük değil mi? :)

Oyun yapmış olsaydı bu forumda bu konuya yazarken değil de oyun yaptım nasıl olmuş başlığıyla farklı bir konuda görürdük değil mi? :)

İnsanların tek başarabilecekleri şey oyun yapmak mı hocam? Yabancıların oyununu oynadığımız için eleştiriyorsunuz ya ondan bahsediyorum. Sizin sadece Türk oyun, kitap ve film izlediğinizi varsayarak kültür seviyeniz bayağı kalitelidir herhalde.

İnsanların tek başarabilecekleri şey oyun yapmak mı hocam? Yabancıların oyununu oynadığımız için eleştiriyorsunuz ya ondan bahsediyorum. Sizin sadece Türk oyun, kitap ve film izlediğinizi varsayarak kültür seviyeniz bayağı kalitelidir herhalde.

Hayır benim anlatmaya çalıştığım şey, eğer çok şikayetçilerse oyun fiyatlarından kendi oyunlarını üretmeye başlasınlar hem bir faydaları olur hem de global bir namımız olur değil mi? Boş oturarak şikayet etmekle bir yere varamazsınız, böyle tembelliği savunmanız da hoş değil.

Geri
Yukarı