Oyunlara T.C. kimlik ile kayıt olmak

Oyunda birisine sinirleniyorsun sonra böyle böyle sistem getirin diyorsunuz başka bir emriniz? Oynamayın oyunu kardeşim.

Yüksek eloda abisinin hesabına girip trolleyip düşürtüyorlar gayette haklıyım.
Gelmemeli.

Yarın X oyunu ile sorun yaşanırsa direk olarak cezası size kesilebilir. Bu ihtimal aşırı kuvvetli...

Bence kesilmeli hile açtığı için annesinden babasından dızladığı paralarla hile alan çocuklara ders olur.

Son düzenleme:

Bence kesilmeli hile açtığı için annesinden babasından dızladığı paralarla hile alan çocuklara ders olur.
Sen oyunu oynarken bu kadar sinirlenip kafaya takıp böyle saçma bir fikri azıcık düşünmeden buluyorsan sen sorunlusun.

Güzel güldüm ha bu konuya. He kardeşim eklensin, eklensin de Türkiye'de otoriterlik bir başka seviyeye çıksın.

Haklı falan değilsin. Kendi saçmalıkların gözünü kör etmiş. Bu bir oyun, ben bir oyuna, hatta bir çok kişi, bir oyuna T.C kimlik numarasını vermez. Devlet işimi bu oyun? Devlet ile mi alakalı? Sunucularının güvenliği ne durumda? Kendi temelsiz boş sinirin yüzünden böyle saçma bir sistem öneriyorsun. Sinirini git başka bir yerde at.

Haklı falan değilsin. Kendi saçmalıkların gözünü kör etmiş. Bu bir oyun, ben bir oyuna, hatta bir çok kişi, bir oyuna T.C kimlik numarasını vermez. Devlet işimi bu oyun? Devlet ile mi alakalı? Sunucularının güvenliği ne durumda? Kendi temelsiz boş sinirin yüzünden böyle saçma bir sistem öneriyorsun. Sinirini git başka bir yerde at.
Kimlik numarası eksik kalır. Bunlar seri numaralarını falan da paylaşırlar sırf saçma sapan oyunlar için. Alt üstü oyun ya. Bunu teklif etmek bile o kadar düzene oturtulmuş nüfus belgesi sistemine hakaret.

Yeni konular

Geri
Yukarı