Oyunlarda at sürmek mi, araba sürmek mi?

Oyunlarda at sürmek mi, araba sürmek mi?

• Oy verenlerin toplamı
    194
Oyundan oyuna değişir. Örneğin, Watch Dogs 2 de araba sürmek aşırı keyifsiz ve bu yüzden RDR 2 oynarken at sürmek daha zevkli. Ama GTA V oynarken araba sürmek at sürmekten daha keyifli.

GTA gibi oyunlarda araba sürmek güzeldir, Just Cause 3 gibi oyunlarda işkencedir. Witcher 3'te at sürmek hoşuma gider. O yüzden oyun bazlı bakarım, ikisini de severim.
Witcher 3'te at sürmek kimin hoşuna gitmezki. Atmosfer bir yandan, sesler bir yandan, grafikler... Hızlı seyahati kullanmak, kul hakkı resmen.

RDR 2 oynamadan önce araba derdim fakat oynadıktan sonra at dememem imkansız.

Oyundan oyuna değişirden ziyade en iyisini ele alın. Araba sürme mekaniklerinin en iyi olduğu oyunu düşünün (ki bana göre GTA 4 ve Mafia 2) ve at sürme mekaniklerinin en iyi olduğu oyunu düşünün.
Evet bu dediğiniz doğru. Bence de GTA 4 sürüş mekaniklerinin en iyi olduğu oyun. Ama RDR2'de at sürmek baya keyifli geldi bana. Seçecek olursam araba derim herhalde. Çünkü bence GTA 4'de o arabanın yana yatması falan baya iyi. Ayrıca Mafia'da baya iyi bu konuda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…