Oyunlarda Çabuk Sinirlenmek

Şuana kadar 2 kulaklık 1 mouse kırdım. Klavyede de bazı tuşlar kırık, oynadığım oyunu da bırakamıyorum. Artık biraz daha sakin olmayı deneyeceğim. Olamazsam da bu gidişle birkaç ekipman daha kırabilirim. Cevaplarınız için teşekkürler.

Yanında sinirlendiğin zaman vurabileceğin bir şey olsun. Ben sağlam olduğu için fareye vuruyorum. Sende yastık veya daha sert ve ikinize de zarar gelmeyecek bir şeye vurabilirsin. Gidip de masaya vurma yani :)

Geçemediğim bölüm olursa binanın şalterlerini indiriyorum, ben bu bölümü geçemiyorsam kimsenin yaşamaya hakkı yok demektir, üst kattaki ablanın buzdolabındaki etlerinin canı cehenneme. Etlerini soğutmak istiyorsa aşağı inip bölümüm geçmeme yardım edecek, net.

Oyunu çok ciddi oynamaya çalışma. Oyunun sana keyif vermesi gerekir seni strese sokması değil. Bunu her zaman hatırla. Bu arada yaşını belirtmemişsin eğer 15-16 yaşlarında isen oyunlarda agresif davranman normal karşılanabilir. Benim dahi özellikle CS:GO' da karşı taraf smurf olduğunda yada takımda hiç kill alamadan defalarca ölenlerde, adamın ayaklarına aim alarak ateş edenlerde sinirlenmemek elde değil. Bu gibi durumlarda takıma konuşarak komut vererek durumu ortadan kaldırmaya çalışıyorum. Etrafına veya ekipmanlarına zarar vermek kötü oyuncuyu iyi oyuncu hale, içinde bulunduğun kötü durumu iyi duruma çevirmeye yaramaz.

2 gün önce aldığım klavyeyi dizimde kırmışlığım var. Ps/2 çıkışlı beyaz klavyeye kalınca tekrar yapmıyosun. (y)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı