Oyunlarda çalışmayı durdurdu hatası

Ethem Dinc

Hectopat
Çoğu oyunda aldığım hata şu ;

5841incin7796556.png

Aldığım hata bu.

Bunun nedeni ne olabilir?

Bütün Herşeyi denedim defalarca farklı crack denedim uyumluluk modunda çalıştırdım yönetici olarak çalıştırdım olmadı arkadaşlar.

Şimdiden Teşekkürler.

İşletim sistemim 32 bit.

Sistem özelliklerin nedir ? Tahmin mi etmemiz gerekiyor. Oyunu güncelledin mi ? İşe en başta Windows 8 yüklemekle başlayabilirsin.

5 dolara satılan oyunu korsan oynamaya kalkarsan hata da alırsın, oyun da çöker...

Windows 8 64 Bit kur. Bir ekran görüntüsüne bakarak sorunu çözeceğimizi nasıl düşünebiliyorsun? Kahin değiliz biz. Sistem özelliklerini vs yaz.

Bir tek bu oyunda almıyorum hatayı başka oyunlarda da alıyorum . Sistemim şuan windows 7 32 bit. Amd FX X6 6100 işlemci, 8 GB RAM. ATI x1550 ekran kartı kullanıyorum.

Hata penceresinin altındaki "Sorun ayrıntılarını görüntüle" seçeneğini seçip de screenshoot'u öyle çekseydin yardım etmemiz daha kolay olurdu.

Gördüğüme göre oyunların full korsan. Artı x1550 ekran kartı çok eski bir ekran kartıdır. Yani bu kart varken, sende yüklü olan oyunların hiçbiri piyasada yoktu. İşe yeni bir ekran kartı alarak başlayabilirsiniz.

Çünkü çoğu oyun klasöründen ''Masaüstü (kısayol oluştur)'' denilmiş. Ve isimleri baştan değiştirilmiş oyunlar var. Oyun orjinal olduğunda böyle bir sorunun olmuyor. Çünkü oyunun kendisi zaten masaüstüne kopyasını yolluyor. ;)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı