Oyunlarda çalışmayı durdurdu hatası

Senin jeton daha düşmemiş, dur düşüreyim. Sen o ekran kartını değiştirmediğin sürece, o oyunlar açılmaz. İstersen Windows 10 kur. :) (Gelecekte yaşamak...)

Ve HD 7850 ekran kartı alırsan 2 yıl oyunlarda pek bir sıkıntı çekmezsin. Ancak alma vaktin geldiğinde, Masaüstü bilgisayarlar bölümüne bütçeni belirterek bir konu aç. Orada sana en uygun ekran kartı tavsiyesi yapılır. ;)

Not : Başka sorunlardan bahsediyorsan, evet Windows 8 ile çözülebilir. Kaldı ki sisteminin (ekran kartı hariç) diğer parçaları tam Windows 8'lik. Yani bekleme geç derim usta. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yeni ekran kartı alana kadar çöp grafiklerle idare edeceğim. Crysis'i güncellemeye çalışıyorum şu anda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Küçükken GTA4'ü 800*600 çözünürlükte bile dona dona oynadığımın farkında değildim :D
Şuan HD çözünürlük ve High ayarlarda +35 FPS oynayamadığım oyunu zaten kurma gereği bile duymuyorum.

İnsan öğrendikçe daha fazlasını istiyor. Ekran kartım yoktu, 6670 alacağım dedim ve yetmedi 6850 aldım ve yetmedi 7870 alacağım, tabi elime para geçince :D Şuan, hedefim SSD.

Arkadaşlar bende 7850 var ama arkadaşla aynı problemi alıyorum. Bi de oyunlarım orjinal. Bence başka bir problem var. Arkadaşta benim aldığım problemleri alıyor. Skype yükle onda da çalışmayı durdurdu hatası veriyorsa bu işte bir iş var demektir. Ben de alıyorum çünkü...

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı