Oyunlarda derece yükselemiyorum

kanka şöyle 45 dakika sadece aim lab trainliyorum gerisini sen düşün oyun içide deathmatch falan atıyorum en az 3 tane
İşte bunu her seferinde yapıcaksın. Geliştiğinin farkına varıcaksın. Bir de sana bi trick veriyim silah kullanırken skillerden bahsetmiyorum yani aimini konuşturacağım zaman kolunu bileğini sıkmaya çalış. Daha kolay aim aldığıno görüceksin.

İşte bunu her seferinde yapıcaksın. Geliştiğinin farkına varıcaksın. Bir de sana bi trick veriyim silah kullanırken skillerden bahsetmiyorum yani aimini konuşturacağım zaman kolunu bileğini sıkmaya çalış. Daha kolay aim aldığıno görüceksin.
teşekkür ederim

ek ollarak öncedende fps geçmişim yok sadece bir dönem wolfteam oynamıştım :d

Valorant'ı yaklaşık 1.5 yıl oynadım tek başıma bu sürede bronz gümüş arasıydım arsından takımla vb girmeye başladım şu an elmasım yüceliğe az kaldı. Bu arada gümüşten elmasa 3 haftada çıktım.

Eğer tek başına oynayacaksan takıma lazım olan hero yu al ve oyun bilgini geliştir. Aynı sorunu bende yaşıyorum aimim gayet iyi ama mvp olduğum her maçı kaybediyorduk bende entry almayı bırakıp takıma ne gerekiyorsa onu aldım. Bronzdan gümüşe geçemezken şuanda plat altın arası oynuyorum. 75 hz ve dandik bir internet cafede bu kadar çıkabildim. Umarım dediklerim işini görür iyi oyunlar :)

Eğer tek başına oynayacaksan takıma lazım olan hero yu al ve oyun bilgini geliştir. Aynı sorunu bende yaşıyorum aimim gayet iyi ama mvp olduğum her maçı kaybediyorduk bende entry almayı bırakıp takıma ne gerekiyorsa onu aldım. Bronzdan gümüşe geçemezken şuanda plat altın arası oynuyorum. 75 hz ve dandik bir internet cafede bu kadar çıkabildim. Umarım dediklerim işini görür iyi oyunlar :)
teşekkür ederim kardo ben zaten entry sevdalısı değilim % 90 chamber oynuyorum

arkadaşlar bir şey sorucam bu dm de ctrl basıp basmama muhabbeti ne basmalı mıyım basmamalı myım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı