Oyunlarda Düşük GPU Kullanımı

Sizce garantiye yollamalı mıyım? Yani alalı çok olmadı dediğim gibi incelenecek.

Arkadaşlar bende de aynı sorun var RX550 4 GB OC versiyon kullanıyorum bu sorunu sadece LOL ve CS GO'da yaşıyorum aynen dediğiniz gibi Radeon ayarlarından baktığımda LOL ve CS GO açıkken sanki boşta çalışır gibi çalışıyor bilgisayar fakat PUBG Lite'ye giriyorum Ultra ayarlara alıyorum ekran kartı%95ten aşağı inmiyor ve FPS 110'dan aşağı inmiyor kendim manuel overclock yaptım sadece LOL'de 70 FPS'ye düşeceğine 90'a düşmesini sağlayabildim format da attım Driver'da değiştim düzelmedi kafayı yemek üzereyim.

Arkadaşlar bende de aynı sorun var RX550 4 GB OC versiyon kullanıyorum bu sorunu sadece LOL ve CS GO'da yaşıyorum aynen dediğiniz gibi Radeon ayarlarından baktığımda LOL ve CS GO açıkken sanki boşta çalışır gibi çalışıyor bilgisayar fakat PUBG Lite'ye giriyorum Ultra ayarlara alıyorum ekran kartı%95ten aşağı inmiyor ve FPS 110'dan aşağı inmiyor kendim manuel overclock yaptım sadece LOL'de 70 FPS'ye düşeceğine 90'a düşmesini sağlayabildim format da attım Driver'da değiştim düzelmedi kafayı yemek üzereyim.
Hocam bu genel bir sorun mu o zaman?

Dosya Ekleri

• 15867255913225566682160902306523.jpg
    15867255913225566682160902306523.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 46
Varsa yardımcı olsun biri Allah için.

Bu resim rezilliktir ya minyonlar gelince FPS 90'larda ya.
Yani normal zamanda tabii ki yollanır ancak bu zamanlarda yollamayın, sıkıntılı dönem gider gelmez kapanır vs.
Hocam yarım kartla da olmuyor ya. Bende istemiyorum ama mecbur yollamak durumundayım. İnşallah kart hatalıdır da sistem bizi uğraştırmaz yenisi gelir. :/

İki ucu ..... değnek, siz de haklısınız. Keşke Nvidia bir sürücü yayınlarken tüm kartları düşünüp özenli şekilde test etse de her driver'dan sonra böyle sıkıntı yaşamasak...

İki ucu ..... değnek, siz de haklısınız. Keşke Nvidia bir sürücü yayınlarken tüm kartları düşünüp özenli şekilde test etse de her driver'dan sonra böyle sıkıntı yaşamasak...
Size katılıyorum. Bakalım kartı yolladım sonuç haftaya belli olabilir. Tek kanal ram kullanıyorum, eski bir konuda çift kanal 3000 MHz ram ile sorunu çözdüğünü belirtmiş arkadaş. Driver, ekran kartı, sistem, ram...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı