Oyunlarda ekran donması ve Wattman hatası

2albayrak5

Centipat
Daha fazla  
Kasanın reset tuşundan bilgisayara reset atıyorum ve bilgisayar açılıyor. Radeon Software uygulamasından Wattman hatası alıyorum fakat her zaman değil, bazen oluyor. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Kasanın reset tuşundan bilgisayara reset atıyorum ve bilgisayar açılıyor. Radeon Software uygulamasından WattMan hatası alıyorum fakat her zaman değil, bazen oluyor. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Overclock yaptınız mı?

Eğer yapmadıysanız ekran kartı sürücüsünü güncel tutun.

Ekran kartının modeli nedir?

ekran kartı moddeli : rx 570
overclock yapmadım.
Ekran kartı sürücünüzü güncel tutun, eğer güncel ise ve sorun hala var ise, buraya tıklayarak yapmanız gereken adımları görebilirsiniz. Bunları yaptıktan sonrada işe yaramazsa konuya tekrardan mesaj atarak bizi bilgilendirirsiniz.
Not: Konunun en alt bölümlerine doğru OC yapma rehberi var, orayı yapmayın, OC rehberi yazan kısma kadar olan yeri uygulayın.

Ekran kartı sürücünüzü güncel tutun, eğer güncel ise ve sorun hala var ise, buraya tıklayarak yapmanız gereken adımları görebilirsiniz. Bunları yaptıktan sonrada işe yaramazsa konuya tekrardan mesaj atarak bizi bilgilendirirsiniz.
Not: Konunun en alt bölümlerine doğru OC yapma rehberi var, orayı yapmayın, OC rehberi yazan kısma kadar olan yeri uygulayın.
stock1.jpg

gönderdiğiniz linkte bu fotoğrafta yer alan bölümü kendi radeon ayarlarımda bulamadım.

Bu WattMan hatası tarihte kaldı diyenlerde vardı. Net bir çözümü yok. Arkadaş konu atmış oraya bakın. Ayrıca şimdiden DDU programını indirip kurun. Birçok sürücü deneyeceksiniz.
Eki Görüntüle 625900
gönderdiğiniz linkte bu fotoğrafta yer alan bölümü kendi radeon ayarlarımda bulamadım.
Radeon programını açın. Performans kısmına tıklayın. Altında ayarlanıyor kısmına tıklayın. Oradan bu tarz ayarlamaları yapabilirsiniz. Açtığınız konuda da bahsedilmiş fakat bende hatırlatayım. Görsele eklediğim Windows ayarlarından hızlı başlatmayı aç (önerilen) kısmındaki tik işaretini kaldırıp kapatmayı unutmayın.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı 3.PNG
    Ekran Alıntısı 3.PNG
    20,3 KB · Görüntüleme: 48

Geri
Yukarı