Oyunlarda FPS Düşme sorunu

Bahadr08

Hectopat
Bilgisayarımı yeni aldım. Lakin ekran kartım güçlü olmasına rağmen CS ve diğer oyunlarda FPS düşüşleri yaşıyorum. Ekran kartımın tam performansını alamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu bende yaşıyorum bileşenlerim bunlar.

2 hafta önce bir sistem topladım biraz kendi araştırmalarım üzerine.

• Anakart: Asus H170 Pro Gaming
  • Ekran kartı: 1070 Dual Asus
  • İşlemci: i5 6600
  • RAM: Corsair 16GB
  • SSD Samsung Evo 850 250 GB
  • Cuater 700 watt PSU
Yanına mönitörümü, klavyesini, cartını curtunu da sıkıstırdım. Bana 7 milyara geldi.
Şimdi şöyle bi sıkıntım var. Bu sistem ilk başka Asus B150 Pro Gaming anakartla kurulmuştu fakat GTA 5 40 FPS ile oynuyordum ultra ayarda gittim aldıgım yere her seyi değiştirdik. En son anakart H170 takınca FPS'im 90'lara kadar cıktı. Şimdide şöyle bir sorunum var. CS:GO'da takılma donma B1'de ani FPS düşüşleri yasıyorum. Çok sık olmasada rahatsız ediyor. Sıcaklıklar normal CPU max 60-65 GPU max 80. Yardımcı olan olmak isteyen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
GTA 5'de 60'a kadar düşüyor ve en yüksek 130 falan alıyorum.
B1'de 50 FPS'ye kadar düşüyor ve B1'de en yüksek 110 alıyorum.
CS:GO'da 100 FPS'e kadar düşüyor ve CS:GO'da en yüksek 250 alıyorum.

Dostum Pc yi Kspersky İle Bi tarat Sonra Driverlarını Güncelle Arka planda Clısan Uygulamalar İDM gibi Uygulamaları Kapat birde Oyun harıcınde kasma donma varmı pc de? O sistemle Ultrada Rahat oynaman lazım Bunları Bi dene

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı