Oyunlarda Fps Düşüşü

Konu açılmadan önce yöneticilerin onay vermesi gerekiyor. O zamana kadar bir şey yazmam ya da konu içeriğini görmem mümkün değil. :)
Konuyu açalı çok fazla oldu fakat hala aynı işaret bulunuyor. Denetim için bekleniyor. Ne yapmalıyım. :cry:

Saat 17:58'de konuyu açtım saat 19:15.

Konu açılmadan önce yöneticilerin onay vermesi gerekiyor. O zamana kadar bir şey yazmam ya da konu içeriğini görmem mümkün değil. :)
Burdan anlatabilirmisin ? Konu kaç saat'tir açılmadı.

Bir an önce format almalıyım hem virüs var hemde çok yavaşladı virüs sayesinde.

@Hazar Kaygusuz Tam süresini bilmiyorum ancak genelde bu kadar bekletilmiyordu konular. İstersen konudaki mesajının altındaki "Rapor Et" bölümünden ya da sağ alttaki "Bize Ulaşın" bölümünden yetkililere ulaşabilirsin. Fakat beklemeni tavsiye ederim. Çünkü açılmış fazla konu varsa birikmiş olabilir. Buradan anlatmak isterdim ancak başlık ve konu ile alakası yok. Forum kurallarını çiğneyip ceza almak istemeyiz değil mi? :)

@Hazar Kaygusuz Tam süresini bilmiyorum ancak genelde bu kadar bekletilmiyordu konular. İstersen konudaki mesajının altındaki "Rapor Et" bölümünden ya da sağ alttaki "Bize Ulaşın" bölümünden yetkililere ulaşabilirsin. Fakat beklemeni tavsiye ederim. Çünkü açılmış fazla konu varsa birikmiş olabilir. Buradan anlatmak isterdim ancak başlık ve konu ile alakası yok. Forum kurallarını çiğneyip ceza almak istemeyiz değil mi? :)
Windows 8.1'e geçiş. | Technopat Sosyal Konu açıldı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı