Bütün oyunlarda FPS düşüşü

yavyeter

Kilopat
Bu sorunu en çok This War Of Mine adlı oyunda yaşadım. Eskiden 45-50 FPS alırken artık 35-40 FPS alıyorum. Bilgisayarda hiç virüs programı yok acaba virüs mü bulaştı? Ama Youtube, Steam ve Twitch üçlüsünden başka yere girmiyorum. Bulaşması imkansız gibi bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunu en çok This War Of Mine adlı oyunda yaşadım. Eskiden 45-50 FPS alırken artık 35-40 FPS alıyorum. Bilgisayarda hiç virüs programı yok acaba virüs mü bulaştı? Ama Youtube, Steam ve Twitch üçlüsünden başka yere girmiyorum. Bulaşması imkansız gibi bir şey.
Hocam driveri guncelle. Ya da bazen bu olaylar diskin dolduğundan olabilir. Diskini temizle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemini paylaştığın için teşekkür ederim.
Sıkıntın birçok yerde olabilir. Örneğin ısı, depolama, sürücüler... Öncelikle sürücülerini güncellemelisin. Güncel ise temiz olarak sıfırdan kurabilirsin. Dediklerimi yaptıktan sonra diğer ihtimalleri düşünürüz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı