Oyunlarda Fps Düşüşü

@Hazar Kaygusuz Windows 8.1 32 Bit kurabilirsiniz. Ayrıca Windows 7'deki Aero efekti Windows 8.1'de kaldırıldığından dolayı işletim sistemi raminizi daha az harcayacaktır ve sistem daha rahatlayacaktır. :) Bu arada Windows 8.1 açmaz diye kim söyledi size? Bir bilgisayarcı ise bir daha oraya gitmeyin. :)
Teşekkür ederim. Aero efekti onları nasıl yaptırıyım ne dersem yaparlar.

Direk format attırsam olur mu ? Aero gibi şeyler söylemem gerek var mı ? Burda fazla anlayan yok o yüzden sordum. Rahat açarsa windows 8.1 format attırım. Donma gibi şeyler yada oyunlarda yavaşlama olmaz değil mi ?

Microsoftun sitesinden bile deneme sürümünü indirebilir bilgisayarına kurabilirsin rahatlıkla. İster CD'ye yazar kurarsın , istersen USB disc ile bile kurulum yapabilirsin. Artık Windows kurulumu herhangi bir program kurmaktan farksız.

@Hazar Kaygusuz Artık zaten CD'ye gerek yok. USB ile kurulum yapabilirsiniz. Şu adresten Windows 8.1'i indirip. Daha sonra bu videodaki gibi USB belleğe Rufus yardımıyla yazabilirsiniz. :)
Ailem izin vermez. Gidip windows 8.1'i format attırmak ile kendimizin atması arasında ne gibi farklar var. Yada format atarken hata yaptık düzeltemessek ne yapıcaz ?

@Hazar Kaygusuz Neden izin vermez ki? Program kurmaktan farkı yok artık Windows kurmanın. Öncelikle öğrenciyseniz ücretsiz bir şekilde yüzlerce TL değerindeki Windows 8.1'i orijinal olarak bedavaya alabilirsiniz. Eğer gidip bilgisayarcıya yükletirseniz size her şeyin korsanını yükleyecektir. Virüs programından tutun, Windows'a kadar. Ayrıca sürücülerin de güncel olanları yüklemiyorlar. Son olarak gidip kendilerince kişiselleştirip size veriyorlar. Acayip acayip programlar yüklüyorlar, sonra onları kaldırmaya uğraşıyorsunuz bir de. Saymakla bitmez. Bunun üstüne bir de sizden yaklaşık 30 TL alıyorlar. :) Hata yaparsam demişsiniz, ancak eğer yeni bir konu açıp beni etiketlerseniz adım adım anlatırım size. Öğrenciyseniz ücretsiz Windows alma konusunda da bilgilendiririm. Format sırasında en kötü ihtimalle elektrik gider, yeniden yüklemek zorunda kalırsınız. Dediğim gibi şimdiki Windows'ları kurmak program kurmaktan farksız. Siz bir de eski Windows'ları görseydiniz. :) Neyse çok konuştum yine. İyi forumlar. :)

@Hazar Kaygusuz Neden izin vermez ki? Program kurmaktan farkı yok artık Windows kurmanın. Öncelikle öğrenciyseniz ücretsiz bir şekilde yüzlerce TL değerindeki Windows 8.1'i orijinal olarak bedavaya alabilirsiniz. Eğer gidip bilgisayarcıya yükletirseniz size her şeyin korsanını yükleyecektir. Virüs programından tutun, Windows'a kadar. Ayrıca sürücülerin de güncel olanları yüklemiyorlar. Son olarak gidip kendilerince kişiselleştirip size veriyorlar. Acayip acayip programlar yüklüyorlar, sonra onları kaldırmaya uğraşıyorsunuz bir de. Saymakla bitmez. Bunun üstüne bir de sizden yaklaşık 30 TL alıyorlar. :) Hata yaparsam demişsiniz, ancak eğer yeni bir konu açıp beni etiketlerseniz adım adım anlatırım size. Öğrenciyseniz ücretsiz Windows alma konusunda da bilgilendiririm. Format sırasında en kötü ihtimalle elektrik gider, yeniden yüklemek zorunda kalırsınız. Dediğim gibi şimdiki Windows'ları kurmak program kurmaktan farksız. Siz bir de eski Windows'ları görseydiniz. :) Neyse çok konuştum yine. İyi forumlar. :)
Etiketlemeyi başaramadım. Konuyu açtım. Konunun adı: Windows 8.1'geçiş.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı