Çözüldü Oyunlarda kasma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusgh

Picopat
Sistemim iyi ve oynadığım oyunlarda kastığını görmedim düne kadar. Valorant girdim, acayip kasıyor. Dibimdeki adamı vurmayı kes, nişangahı dahi tuturamıyordum. Düşük istemci FPS hatası alıyordum ve çok kasıyordu. Sonra Minecraft Dungeons gireyim dedim, onda bile kasıyor. Fortnite da kasıyordu. Neden kasıyor anlamadım. Bu zamana kadar kasmıyordu. Windows 10 kullanıyorum.

Çözüm
Sistemim iyi ve oynadığım oyunlarda kastığını görmedim düne kadar. Valorant girdim, acayip kasıyor. Dibimdeki adamı vurmayı kes, nişangahı dahi tuturamıyordum. Düşük istemci FPS hatası alıyordum ve çok kasıyordu. Sonra Minecraft dungeons gireyim dedim, onda bile kasıyor. Fortnite'da kasıyordu. Neden kasıyor anlamadım. Bu zamana kadar kasmıyordu. Windows 10 kullanıyorum.

Malware bytes virüs taraması yapın ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın dizüstü kullanıcısı iseniz prize takıp FPS göstergesine bakın belki bir değişiklik olur.
Hayır.
Arkadaşlar sorunum düzeldi faakt GPU kullanımını fazla gördüm normal midir?

Oyunlardan tam performans almamız için GPU kullanımının yüksek olması gerekir normaldir yani.

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• 2020.09.23-11.54.png
    2020.09.23-11.54.png
    66 KB · Görüntüleme: 47

Geri
Yukarı