Oyunlarda olması gerektiğinden fazla ping var

alp kaya

Decapat
Daha fazla  
1660563721306.png

İnternetim böyle olmasına rağmen oyunlarda en düsük 70 ping alabiliyorum nedeni nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam screenshotta da görüldüğü gibi Wi-Fi kullanıyor arkadaşımız. Bence de ortada yoğun bir kullanım var.

Çok haklısınız hocam sağ alta hiç bakmamıştım kablosuz bağlantı kullanıyormuş arkadaş benim hatam :d

Evde yoğun bir kullanım yok sadece ben varım

Dostum kablosuz internet kullanmak sağlıklı değil. (kesintisiz bağlantı açısından)

Çok haklısınız hocam sağ alta hiç bakmamıştım kablosuz bağlantı kullanıyormuş arkadaş benim hatam :d

Dostum kablosuz internet kullanmak sağlıklı değil. (kesintisiz bağlantı açısından)

Ama sorun su ki oyun açıkken de hız testi yaptım 30 Mbps gösteriyor ama oyunda 80 100 arası ping alıyorum

Ama sorun su ki oyun açıkken de hız testi yaptım 30 Mbps gösteriyor ama oyunda 80 100 arası ping alıyorum.

Evde Ethernet kablosu varsa takıp dener misin? Kablolu kullandıktan sonra sorun yaşayacağını sanmıyorum.

Ama sorun su ki oyun açıkken de hız testi yaptım 30 Mbps gösteriyor ama oyunda 80 100 arası ping alıyorum.

Oynadığın oyun ne? Mesela bazı oyunların sunucuları Türkiye'de yok o yüzden sunucu arası uzaklıkta etkiliyor ping değerini.

Evde Ethernet kablosu varsa takıp dener misin? Kablolu kullandıktan sonra sorun yaşayacağını sanmıyorum.
eternet kablosunu kullanamıyorum wifi yan odada

Oynadığın oyun ne? Mesela bazı oyunları sunucuları Türkiye'de yok o yüzden sunucu arası uzaklıkta etkiliyor ping değerini.
oyun lol hearts of iron 4 valo cs go oynuyorum ve bunların türkiye sunucuları var

Ethernet kablosunu kullanamıyorum Wi-Fi yan odada.

Oyun LoL Hearts of Iron 4 Valorant CS:GO oynuyorum ve bunların Türkiye sunucuları var.

O zaman dediğim gibi dostum başka çaresi yok eğer sağlıklı bir ping değeri almak istiyorsan 5mlik bir Ethernet kablosu alıp kablolu bağlantı kurmak zorundasın.

Geri
Yukarı