Oyunlarda RAM Ne İşe Yarar ?

Peki içinde Asus GTX 970, I7 4790K, 16GB Ram ve Asus Z97-Pro Gamer olan bir sistemi 3.500 TL civarına almam mümkün müdür ? (Vatan olması şart değil)

8 gb ram herzaman yter tabi çok fazla program açıksa donma oluşur yani mesale her program bi miktar ram yer eğer 8 gb yi gerccerse donmalar başlar

işlemci ile ekran kartındaki mgz değeri ramlarle uyumlu olmalıdır

Ya çok geç oldu kusura bakma dostum ama şimdi benim bilgisayarımda ddr3 4 gb 1600 mhz ram vardı bende uyumlu olmasına dikkat ederek ddr3 4 gb 1300 mhz ram satın aldım taktım gta 5 teki drop sorunları ortadan kalktı bilgisayarın da hızlandığını düşünüyorum çünkü bilgisayarımın harici ekran kartı var ve apu paylaşımlı sistem içimde kalan şey ise 1333 mhz yerine 1600 mhz alsaydım çok büyük bir fark olur muydu şimdiden teşekkürler.
işlemci ile ekran kartındaki mgz değeri ramlarle uyumlu olmalıdır

Ya çok geç oldu kusura bakma dostum ama şimdi benim bilgisayarımda ddr3 4 gb 1600 mhz ram vardı bende uyumlu olmasına dikkat ederek ddr3 4 gb 1300 mhz ram satın aldım taktım gta 5 teki drop sorunları ortadan kalktı bilgisayarın da hızlandığını düşünüyorum çünkü bilgisayarımın harici ekran kartı var ve apu paylaşımlı sistem içimde kalan şey ise 1333 mhz yerine 1600 mhz alsaydım çok büyük bir fark olur muydu şimdiden teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı