Oyunlarda Save kaybı anınız var mı?

Ben yedek alırım ama assansin Creed'de Save'lerin nerede kayıt edildiğini bulamadım.

İnternette yazıyordur. AC serisi için geçerli olduğunu sanmıyorum ama save'i basitçe (kopyala-yapıştır suretiyle) yedekleyip geri almanın olmadığı oyunlar vardır.

Sanırım en kötüsünü ve en olmadık talihsizliği ben yaşadım. Sene 2016, Mad Max oyunun yarısından fazla ilerleme kaydettiğim esnada tam auto-save (kayıt esnasında bilgisayarı kapatmayınız) uyarısı devreye girdiği esnada elektriklerin aniden gidip tekrardan devreye girmesiyle kayıt dosyasının bozulduğunu ve daha önce ekstra save atmadığım için oyuna tekrar başlamam gerektiğini görmüştüm tabii o an sinirlenip baştan bir daha 2019/2020 gibi bir daha tekrardan başlayıp bitirmiştim.

GTA SA da hızlıca gireyim derken oyunun %75'i bitmiş olan Save'i sildim aynı şekilde GTA 3 de de oldu bu olay

Keske Benim'de öyle bir zamanım olsa LGS'den dolayı sadece hafta sonraları doğru düzgün oyun oynuyorum.
GTA SA da hızlıca gireyim derken oyunun %75'i bitmiş olan Save'i sildim aynı şekilde GTA 3 de de oldu bu olay

Kötü bir his olmamalı benim yasadığım oyundan soğudun mu?

Spore oynarken uzay çağına kadar gelmiştim oyunu kaydetmeme rağmen kaydı saymadı ve oyunu bıraktım 1-2 yıl.

Vice City %94'de iken save bozuldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…