Oyunlarda Save kaybı anınız var mı?

Save kaybından daha kötü bir anım var...

Sene 2012 o zamanlarda Minecraft yeni çıkmış büyük heyecanla oyunu browser üzerinden oynuyoruz (eskiler bilir Minecraft ilk çıktığı dönemlerde browser üzerinden oynanabiliyordu)
Her neyse çok iyi hatırlarım winc hosting diye bir server vardı bu serverda takılmaya başladım ve birçok yapı yaptım serverin admini ile tanışıp arkadaş olmuştuk Hollanda'lı bir gençti daha sonra o serverda bana builder tag i verdi ben serverda abartısız 4 ay gece gündüz uğraşarak devasa bir şehir inşa etmiştim yer altı metrosu / hastane / kütüphane / sinema ve aklınıza gelebilecek birçok bina vardı her neyse en sonunda server sahibini uyuşturucu ticaretinden içeriye aldılar ve server da kapandı bütün emeğim bir anda boşa gitti ve o serveri bir daha hiç bulamadım 28 yaşındayım halen unutamadığım bir oyun anısıdır.

Eskiden Hotline Miami yüklemiştim ve oyuna her girdiğimde hiç bir şey okumadan enter basıyordum. Sonra ben bu oyunu her defasında yarılayıp çıkıyordum ve tekrar girdiğimde aynı şekilde enter enter atıyordum ve beni oyunun başına atıyordu. Oyun bozuk diye silmiştim eski bilgisayarımdan, yeni bilgisayarda tekrar oynamak için indirdiğimde fark ettim ki her seferinde enter basarak new game yapıyormuşum. Aynı oyunu tekrar tekrar boşuna yarıladım kısacası.

Yeni konular

Geri
Yukarı