Oyunlarda siyah ekran hatası

Selamlar. Herhangi bir oyuna girdiğimde siyah ekran geliyor ve açılmıyor. Siyah ekran olduğunda herhangi bir tuşa basmam bir işe yaramıyor. Ancak bunu her zaman yapmıyor. Bazen girdiğimde bu sorunla karşılaşırken bazen de karşılaşmıyorum. Çözümü var mıdır?

Sistemin ne önce bunu belirtmen iyi olur. Monitörde kullandığın bağlantı kablonun ara sıra da olsa yerinden oynamadığından emin ol. Önce kablolarını kontrol et. Sadece oyunlarda mı oluyor bu yoksa her zaman olan bir sorun mu?

No Signal yazıyor mu ?
hayır hiçbir şey yazmıyor.
Sistemin ne önce bunu belirtmen iyi olur. Monitörde kullandığın bağlantı kablonun ara sıra da olsa yerinden oynamadığından emin ol. Önce kablolarını kontrol et. Sadece oyunlarda mı oluyor bu yoksa her zaman olan bir sorun mu?
Sistemim:
İntel Core 2 Quad Q8300
Nvidia Geforce GT1030 2GB
Asus P5QPL-AM
Bir de 4GB RAM
Her zaman olan bir sorun değil. Sadece bir oyuna girdiğimde olan bir sorun. Her oyuna girdiğimde de olmuyor. Dediğim gibi kimi zaman bir oyuna girdiğimde olurken başka bir zaman da olmuyor.

Son düzenleme:
Bende de aynı sorun vardı.Oyun oynarken beli bir süre sonra (10 -20 dk)No signal yazısı çıkıyor ve monitör uyku modundaki gibi ekran gidiyordu mouse ve klavye çalışmıyordu.Reset atmak zorunda kalıyordum.Windowsdayken sıkıntı yok ama oyunlarda hata alıyordum.
Yeni bir monitör aldım.(144 hz 1 ms va panel samsung)sorun halloldu şuan Ultra ayarlarda bile bir sıkıntı olmuyor çok şükür.
Siyah ekran hatası çok gıcık bir olay.Herkes bi yorum yapıyordu yok psu dan yok ekran kartından.Kısacası ben monitörle siyah ekran sorunumu çözdüm sende bir dene varsa birinde monitör.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı