Oyunlarda ve genel kullanımda tırtıklı kenar sorunu

Daha fazla  
NVIDIA denetim masası kalite ayarlarında oyun içinde kullanmış olduğum her şey Ultra sisteme format attım gene düzelmedi video kart güncelledim Driver Booster Pro ile hepsini güncelledim BIOS güncelledim sorun kalkmadı sonra olmayınca yeni monitör aldım ViewSonic VX2458-C-mhd 24" 144Hz 1ms (HDMI+Display+DVI) FreeSync/GSync FHD Curved Oyuncu Monitör | Trendyol

Bir de şu DisplayPort kablosunu aldım Paugge Vesa Sertifikalı 2m Displayport 1.4 Kablo | Trendyol

Sorun böyle neden olduğunu anlamıyorum eski laptopta olmuyor üstelik o 60Hz ölü piksel testi yapıldı v-Sync sarkaç testi yapıldı ama hiçbir sorun yok orada yani sorun yaşadığım oyunlar Zula Rainbow Six Siege Roblox Minecraft World War Z ve PUBG. Vb. oyunlar.

Oyunların hepsi orijinal parayla aldım kısacası: Biliyorsanız yardım edin.

Oyunlarda kenar yumuşatma “anti-alising”
FXAA MSAA ssaa Vb. şeyleri açınız FPS düşecektir ama çok kaliteli görüntü alacaksınız .
onları uyguladım olmadı
Oyun içinden ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Şu an atamıyorum ama şunun gibi hata üzülerek söylüyorum ki daha beter sistem bu:

i5 9400F

B365 anakart 1x16 RAM GTX 1660 Super 500 GB Toshiba M.2 NVMe Corsair Spec Delta kasa 550Watt 80 Plus Corsair PSU ViewSonic VX2458 monitör 144Hz 1ms
Si
hiç mi çözüm yöntemi yok

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    86,5 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
onları uyguladım olmadı

Şu an atamıyorum ama şunun gibi hata üzülerek söylüyorum ki daha beter sistem bu:

i5 9400F

B365 anakart 1x16 RAM GTX 1660 Super 500 GB Toshiba M.2 NVMe Corsair Spec Delta kasa 550Watt 80 Plus Corsair PSU ViewSonic VX2458 monitör 144Hz 1ms
Si
hiç mi çözüm yöntemi yok
Merhaba, çözdünüz mü acaba?

Geri
Yukarı