Oyunlarda yırtılma sorunu nasıl çözülür?

XxmrfirexX

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba forumda daha önce de konular açmıştım lakin bir yararı olmadı. Valorant oyununu çok rahat oynayabiliyorum 300+ FPS'de lakin AAA oyun olan Warzone'da şöyle bir sıkıntım var, aylardır çözüm bulamadım ne yaptıysam. 140 FPS oynuyorum oyunu lakin sanki 50 FPS 50Hz'de oynuyormuşum gibi, akıcılık yok.
Emin değilim ama arkadaşlarım yırtılma diyor tearing sanırsam oyunu SSD'ye kurdum, çözüm bulamadım. ReviOS kurdum, MSI Util'den High'a aldım NVIDIA profile ınspector'dan P2 state modunu Off'a aldım lakin yine de çözüm bulamadım yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Sistem özellikleri:
AMD Ryzen 5 3600X 3.8GHz.
MSI Ventus RTX 2070 Super.
Gigabyte Aorus B450 AMD soket mATX 3200 MHz anakart.
Corsair Vengeance 2x8GB 3200MHz RAM.
Thermaltake 750W RGB Smart series.
Samsung 850 Evo 250GB SSD.
Kingston 240GB SSD.
1. ekran Acer 165Hz 0.5 ms.
2. ekran Philips 234E 60Hz.

Buraya 2 adet youtube linki bırakıyorum kendi çekimlerim bakarsanız sevinirim buyurun
1-
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2-
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam denedim olmuyor demiş niye aynı cevapları verip duruyosunuz. Benim gördüğüm kadarıyla dostum birçok şey denemiş ve çözüm bulamamışsın. Bu işleri bilmeyen biri gibi de görünmüyorsun yazılımsal tarafta tüm seçenekleri denediğine göre bence monitör veya monitör bağlantını kontrol etmelisin.

Üstte attığım videolara bakar mısınız?

Videolardan anlayabiliyor musunuz sorunu acaba?

Hayır oyun içi açmıyorum onun dışında NVIDIA Control panelde de değil.

Hayır videodan sorunu anlayamıyorum. Görüntü kalitesi çok düşük videonun.
G-Sync'ı her yerden açık mı? Oyundan, monitörden, NVIDIA Denetim Masasından.

Yeni konular

Geri
Yukarı