Oyunlarda yüksek RAM kullanımı

Ata876

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Formattan sonra oyun oynarken oyunda donmalar oldu. Baktım RAM çok yiyordu. Oyunu kapattım. PC boştayken bile çok fazla RAM yiyordu. PC kasıyordu. Reset attıktan sonra düzeldi. Tekrar oyun girdim ve tekrar böyle oldu. Sonra biraz bekledim, normale döndü. Formatı düzgün attım. Hard diskte problem yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Formattan sonra oyun oynarken oyunda donmalar oldu. Baktım RAM çok yiyordu. Oyumu kapattim PC boştayken bile çok fazla yiyordu PC kasıyordu. Reset attıktan sonra düzeldi tekrar oyun girdim tekrar böyle oldu. Sonra biraz bekledim normale döndü. Formatı düzgün attim. Harddiskte problem yok.
Ayrıntılı bir şekilde Sisteminizi yazabilir misiniz?

Merhabalar. Formattan sonra oyun oynarken oyunda donmalar oldu. Baktım RAM çok yiyordu. Oyumu kapattim PC boştayken bile çok fazla yiyordu PC kasıyordu. Reset attıktan sonra düzeldi tekrar oyun girdim tekrar böyle oldu. Sonra biraz bekledim normale döndü. Formatı düzgün attim. Harddiskte problem yok.

Eğer 2GB Ram'iniz varsa ve 64 bit Windows kurulumu yaptıysanız oyunlarda donmalar normal. Sisteminizi açıkça belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz

Sistem bilgisi yok, oyun bilgisi yok ve yardım istiyorsunuz. Biz hayal ederek mi yardımcı olucağız?
300gb toshiba hdd
750ti
4bgb ddr2 ram
Xeon e5450
G31 m anakart
Ayrıntılı bir şekilde Sisteminizi yazabilir misiniz?
.
Eğer 2GB Ram'iniz varsa ve 64 bit Windows kurulumu yaptıysanız oyunlarda donmalar normal. Sisteminizi açıkça belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz
.
Sistem özelliklerini ve hangi oyunda böyle sıkıntı yaşadığınızı yazarsanız daha iyi yardımcı oluruz.
.

@Ata876 dostum ayni sistem bende var win 7 64 bit kurulum at mem reduct programi var indir kur her pc acilinca acilsin sag tık sureli temizlemeye bas ve 5 veya 10 dakika yap. Bu ara da ramlari 8 yapmani oneririm ben 8 yapmaya gidiyorum iyi günler.

@Ata876 dostum ayni sistem bende var win 7 64 bit kurulum at mem reduct programi var indir kur her pc acilinca acilsin sag tık sureli temizlemeye bas ve 5 veya 10 dakika yap. Bu ara da ramlari 8 yapmani oneririm ben 8 yapmaya gidiyorum iyi günler.
Anakart max 4 gb destekliyor ve format attiktan sonra bu sorun oldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı