Oyunlardan atma sorunu

p4inl3z

Centipat
Eskiden herhangi bir sorunum yoktu ancak bu aralar Fortnite-CS:GO gibi birçok oyunda crash sorunu yaşıyorum. FPS'im çok düşük seviyeleri görüyor, sonra da crash veriyor. Zaten bilgisayarım eski bir bilgisayar ve bütçem de az. Umarım para harcamadan halledebileceğim bir çözümü vardır. Yardımınızı bekliyorum.

Sistem bilgilerimi aşağıya koydum. Bilgisayarın içini belirli bir aralıkla temizliyorum ama termal macun pek yenilemedim...

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    6,4 KB · Görüntüleme: 23
oyunlarda islemci ısınız ne kadar oluyor aida64 programı veya herhangi bir islemci ısısını olcecek program indirip oyun içi sıcaklık değerlerini atarmısınız lütfen?

Bilgisayarım maasaüstündeyken ve oyun içi değerleri aşığa koyuyorum. Bunların bi tık üstüne de çıkabiliyor. Sorunu bulduk sanırım...

Dosya Ekleri

• Masaüstündeyken.PNG
    Masaüstündeyken.PNG
    6,1 KB · Görüntüleme: 29
  • Oyun içi.PNG
    Oyun içi.PNG
    6,1 KB · Görüntüleme: 33
Bilgisayarım maasaüstündeyken ve oyun içi değerleri aşığa koyuyorum. Bunların bi tık üstüne de çıkabiliyor. Sorunu bulduk sanırım...
Değerler oynadığınız oyunlara göre yüksek bence termal macununu yenileyin fanları temizleyin saç kurutma makinasının soğuk kısmıyla kasanın içini güzel bi temizleyin muhtemelen sorunu çözmüş olacaksınız

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı