Oyunlardan nasıl zevk alırım?

CypIosh

Hectopat
Selam, önceden oyunlardan çok zevk alan birisiydim ama neredeyse sadece bazı oyunları oynuyorum. Başlamak istediğim oyuna başlayıp yarıda bırakıyorum bilmiyorum oynamak istiyorum ama oynayasım gelmiyor. Ne yapabilirim?

Kendini zorlayarak oyunlardan zevk almak mümkün değil maalesef. Bir süreliğine (en az 1 ay) ara verin oyunlara, hevesiniz geri gelirse tekrar oynamaya başlayın. Durum düzelmezse yapacak bir şey yok. Oyunlardan sıkılmışsınız demektir. 🙃

Kendini zorlayarak oyunlardan zevk almak mümkün değil maalesef. Bir süreliğine (en az 1 ay) ara verin oyunlara, hevesiniz geri gelirse tekrar oynamaya başlayın. Durum düzelmezse yapacak bir şey yok. Oyunlardan sıkılmışsınız demektir. 🙃

Oyunlardan sıkıldığımı zannetmiyorum yeni PC alınca oldu bu durum sanırım aldığım için vicdan zabı çekiyorum.

Büyük çaplı oyundan oyuna atlıyorsanız böyle bir bıkkınlık gelmesi doğal. Böyle olunca ben içine girmesi basit indie bir oyun oynuyorum genellikle. Size de bu büyük çaplı oyunlara ara vermenizi ve küçük işlere girişmenizi öneririm bir süre.

Yeni konular

Geri
Yukarı