Oyunlardan zevk alamıyorum

weanoes

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, eskiden küçük yaşlarda bayağı zevk alarak ve eğlenerek oynadığım tarayıcı, normal oyunları oynadığım da o zamanlar aşırı zevk alıyordum. Nedense şimdi o heves ve zevk yok olmuş gibi ve hiçbir oyunu o zevkle oynayamıyorum, eski heyecan yok, oyunları eskiden oynarken çok zevk alırdım fakat şimdi sadece bana monitöre bakmak ve 2-3 tuşa basmaktan ibaret geliyor. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

Eski heyecan yok.

Eski heyecanının olmamasının nedenleri:
Şu anki Online oyunların ya pay to Win kafasında olması(kostüm veya desen muhabbeti)
5-14 yaş aralığındaki çocukların her oyunu sabote etmesi(Online oyunlarda geçerli)
Senden daha iyi PC'si olanın seni ezmesi ya da senden daha kötü oynayanın seni delirtecek kıvama getirmesi.
Oyun kaynaklı dengesizlikler.
Daha say say bitmez de başlıca bunlar diye düşünüyorum onun için bir oyunu ya Single Player modunda ya da hikayeli oyun modunda oynamayı seviyorum.

Küçükken deneyimin fazla olmadığı için zevk verir ilk gördüğün için ama büyüdüğünüz için ve deneyimleriniz arttığı için eskiden daha seçici olabiliyorsunuz.
Kesinlikle. Örneğin ben 7-8 yaşındayken neredeyse her oyunu oynardım. Şimdi 15 yaşındayım ve hiçbir oyun zevk vermiyor diyebilirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı