Oyunlardan sebepsizce hile kullanımı sebebiyle ban yemek

İşletim sistemi
Windows 10

Ardacpr14

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bu sabah Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynarken operatör seçme ekranına geldiğimde hile sebebiyle kalıcı olarak uzaklaştırıldın hatasını aldım. Hatayı aldıktan sonra oyun hala devam ediyordu ve bug olduğunu düşündüm takmadım. Oyunun 3.rauntuna geldikten sonra oyunda menüye attı ve kalıcı olarak uzaklaştırıldım hatasını aldım ve oyundan banlandım. Bilgisayarımda hiçbir oyunda hile kullanmadığım için bir hata sebebiyle ban yediğimi düşünüp ticket attım. Ticketa hala cevap gelmedi fakat aklıma takıldı ve ne olur ne olmaz sistem geri yükleme yapayım dedim.

Sistem geri yüklemeyi 2 gün öncesine almıştım, sebebi ise 2 gün önce oyunu ban yemeden oynayabilmemdi. Sistem geri yüklemeyi yaptıktan sonra ticket cevap verilmesini beklerken Fortnite oynamak istedim ve oyuna girdim, oyun başladıktan sonra lobiye attı ve 24 saat hile kullandığım için banlandığımı gösteren bir hata aldım. Şu an ne yapacağımı hiç bilmiyorum Valorant vs. girmeye korkuyorum. Sistem geri yüklemeyi 5 gün öncesine aldım ve hatayı tekrar yaşayacak mıyım bilmiyorum. Sorun regedit dosyalarımda veya Windows dosyalarımda olabilir mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı