PUBG Lite hile kullanmadan ban yemek

İşletim sistemi
Windows 10

Yiğittttt

Centipat
Merhaba, başlıkta da yazdığı üzere PUBG Lite'dan ban yedim ama hile kullanmadım. İnternette birçok çözüm gördüm ama hiçbiri işe yaramadı canım çok çekiyor 6,7 ay oldu banım var. Bir uygulama gösteriyorlar ekran kartı bir şeyini sıfırlıyorda ben uğraşmayacağım yeni ekran kartı alsam düzelir mi seri no'sunu değiştirmek yerine?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlar kafasina göre Cheat Engine'i ya da farkli bir oyuna ait olan trainer'i tespit edip yasaklama vermez. Cheat Engine'i oyuna enjekte etmediginiz sürece o oyundan yasaklama alma ihtimaliniz yok.
Alakası yok. Bilip bilmeden yorum yapmanız çok can sıkıcı. Ben çok yaşadım 100 yıl ban yedim silmeyi unuttuğum zamanlarda.

Bilip bilmeden yorum yapmanız çok can sıkıcı.

Bildigimden %100 eminim, geciniz efendim bunlari. Oyunlardaki Anti-Hile sistemlerinin calisma mantigi bellidir.

CS: GO'da da ayni masali anlatirlar genelde. Cheat Engine'i ETS2'de acik unuttum CS: GO'dan ban yedim gibisinden. Alakasi yok.

Bir hileyi oyuna enjekte etmedigin sürece sistemde bulundurmayla yasaklama almazsin. Bu kadar basit. Böyle bir sey mümkün olsaydi her Cheat Engine kullanan alakasiz oyunlardan yasaklama alirdi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı