PUBG Lite hile kullanmadan ban yemek

İşletim sistemi
Windows 10

Yiğittttt

Centipat
Merhaba, başlıkta da yazdığı üzere PUBG Lite'dan ban yedim ama hile kullanmadım. İnternette birçok çözüm gördüm ama hiçbiri işe yaramadı canım çok çekiyor 6,7 ay oldu banım var. Bir uygulama gösteriyorlar ekran kartı bir şeyini sıfırlıyorda ben uğraşmayacağım yeni ekran kartı alsam düzelir mi seri no'sunu değiştirmek yerine?

Son düzenleyen: Moderatör:
oyuna enjekte etmediğiniz sürece asla ban atmaz.

Mesela ETS2'de Cheat Engine kullanirken arka planda acik kaldi ve CS: GO'ya girdigimde yasaklama aldim diyenleri ele alalim. Bakalim Valve bu konu hakkinda ne demis.

Simdi eger bu dedikleri mümkün olsaydi, arka planda Cheat Engine acikken VAC korumali sunuculara girerken VAC hatasi yerine direkt yasaklama verilirdi. Valve, eger bu hatayi aliyorsaniz arkada calisan yazilimi kapat yoksa sunuculara baglanamazsiniz demis.

Bu hataya genellikle ne sebep olmaktadır?

Bu hataya sebep olabilecek bilinen bir sürü yaygın yazılım çakışmaları mevcuttur. Eğer aşağıdaki şu yazılımlardan birini çalıştırıyorsanız, lütfen oyun oynarken bunları devre dışı bırakın:

• CCleaner
  • Powershell
  • Sandboxie
  • --->Cheat Engine<---
  • IObit Start Menu 8
  • Process Hacker
  • DLL Enjektörleri
  • Hipervizörler
  • Steam Idler'lar

Kisacasi Cheat Engine'i CS: GO'ya enjekte etmedigin sürece arkada acik kalmayla yasaklama almazsin. Bu diger tüm oyun ve anti-hile sistemleri icin gecerlidir. Cheat Engine dedigimiz sey kendi kendine gidip oyunlara enjekte olmuyor. Oyunlar da kafasina göre sistem dosyalarina girip tarama yapmadigina göre rastgele yasaklama verme gibi bir durum olamaz. Kaldi ki böyle bir durum olsaydi gelistirici bunu acik bir sekilde belirtirdi.

Burada kalici yasaklamalara sebep olan bircok neden belirtilmis. Yani illa hile kullanmis olmaniz gerekmiyor. @Yiğittttt

Okuma yazman varsa üstte resmi baglantiyi paylastim. Bilgi kirliligine gerek yok. Kalici yasaklama sadece hile kullanmadan dolayi verilmiyor. Kaldi ki arkada acik olan bir programdan dolayi hic verilmiyor.

Gelistiricinin belirtmedigi bir seyi kendi kafana göre uydurup öyleymis gibi göstermenin ne alemi var? Ayrica Anti-Hile sistemleri hakkinda senden daha fazla bilgi ve detaya sahip oldugumu düsünüyorum.

Okuma yazman varsa üstte resmi baglantiyi paylastim. Bilgi kirliligine gerek yok. Kalici yasaklama sadece hile kullanmadan dolayi verilmiyor. Kaldi ki arkada acik olan bir programdan dolayi hic verilmiyor.

Gelistiricinin belirtmedigi bir seyi kendi kafana göre uydurup öyleymis gibi göstermenin ne alemi var? Ayrica Anti-Hile sistemleri hakkinda senden daha fazla bilgi ve detaya sahip oldugumu düsünüyorum.
Kanka sana demedim ki :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı