Oyunlardan sıkılmış birine oyun tavsiyesi

Agony1376

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
500 GB SSD
Ekran kartı
RX 6700 XT
İşlemci
12400F
Arkadaşlar merhaba. Bende eskiden kötü bir laptop vardı oynayabileceğim oyunlar kısıtlıydı benim en sevdiğim oyun olan Assassin's Creed 2 ve Batman serisini ayda 1 indirip oynardım ve ilk günkü gibi zevk alırdım. Şimdi şükürler olsun bir PC topladım ilk 3 ay çok güzel oynadım. Grafikler falan çok iyi geliyordu. İndirimden RDR 2 aldım şu an o bile sarmıyor beni. CS Valorant indirdim onlarda sıkıyor bir süre sonra eskiden zevkle oynadığım oyunları oynayamıyorum şu an. Ama dün martha is Dead indirdim 2 kez girdim bitti çok beğendim oyunu böyle oynarken acayip zevk aldığım birkaç oyun Spider-Man Resident Evil serisi Assassin's Creed serisi GTA serisi Detroit became human Uncharted hırsızlar mirası koleksiyonu vb. buna benzer oyunlar önerir misiniz? Oyun türleri falan tam bilmiyorum zaten okul açılacak yakında sınav senesi bari 2 hafta falan oynayayım.

Anlamışsınızdır muhtemelen hikaye tabanlı oyunları daha çok seviyorum. Bir de benim en sevdiğim oyunlar böyle açık dünyalı değil de oyunun sana bir görev verdiği senin de o görevleri yaptığın oyunlar yani Batman Arkham Asylum gibi mesela kapalı bir adada geçiyor o oyun sadece hikaye tabanlı yani bu türde oyun önerir misiniz?

Not Game Pass Ultimate EA Play var.

Geri
Yukarı