Oyunlardan sıkılmış birine oyun tavsiyesi

m1cope

Kilopat
Uzun süre pek oyun oynamadım ve şu an tüm oyunlar çok sıkıcı geliyor. Öneriniz var mı? RDR2 ve God of War önerdiler ama onlar bile sıktı. Zamanında bu sorunu Hellblade ile aştım sanıyordum ama bir süre oynayınca ondan da sıkıldım.
Yani artık bir oyuna(dizi ve filmler falan için de geçerli. Hepsini 2X ve atlayarak izliyorum mecburen) dikkatimi verip oynamak zor geliyor. Bunu kıracak önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft. 😀

İşten çıkıp eve geldiğimde huzur içinde adamı inşa edip diğer oyuncularla muhabbet kurmaktan çok keyif alıyorum. Kendime küçük ama sıcakkanlı bir topluluğu olan sunucu buldum, benden iyisi yok.

Oyunlar ile alakalı değil ama dışarıya çıkıp sosyal olarak ortamlara girmeyi deneyebilirsiniz (sosyal çevrenizi bilmediğim için böyle bir öneri sunuyorum).

Uzun süre pek oyun oynamadım ve şu an tüm oyunlar çok sıkıcı geliyor. Öneriniz var mı? RDR2 ve God of War önerdiler ama onlar bile sıktı. Zamanında bu sorunu Hellblade ile aştım sanıyordum ama bir süre oynayınca ondan da sıkıldım.
Yani artık bir oyuna(dizi ve filmler falan için de geçerli. Hepsini 2X ve atlayarak izliyorum mecburen) dikkatimi verip oynamak zor geliyor. Bunu kıracak önerileriniz var mı?

Minecraft. 😀

İşten çıkıp eve geldiğimde huzur içinde adamı inşa edip diğer oyuncularla muhabbet kurmaktan çok keyif alıyorum. Kendime küçük ama sıcakkanlı bir topluluğu olan sunucu buldum, benden iyisi yok.

Hocam Minecraft Online'de güzel sunucu bulmak zor güzel denk gelmişsiniz IP atar mısınız :D

Minecraft. 😀

Zamanında çok fazla oynayınca onun da zamanı benden geçti ya :D

Hocam Online FPS oyunları oynayabilirsiniz ortam kurmak kolay oluyor genellikle.
Bunu bi dc sunucusundan da yapabilirim muhtemelen ama o da pek sarmadı nedense. Normalde başkasıyla oynamak daha keyiflidir ama bana pek gelmiyor.

Zamanında çok fazla oynayınca onun da zamanı benden geçti ya :D

Bunu bir DC sunucusundan da yapabilirim muhtemelen ama o da pek sarmadı nedense. Normalde başkasıyla oynamak daha keyiflidir ama bana pek gelmiyor.

Hocam hikayeli oyunlar oynayabilirsiniz onlarda sıkıyorsa artık ya yeni oyun çıkmasını beklemeniz lazım ya da 900 saat division oynayabilirsiniz :)

Geri
Yukarı