Oynayacak oyun bulamayıp oyunlardan sıkılmış birine oyun tavsiyesi

Bence biraz ara ver oyunlara, film- dizi izle. Oyunları biraz özlersen bu sıkkınlık geçer.

Hocam zaten sadece cumartesi akşamları ve pazar oynayabiliyiorum yakında o da bitecek 11. sınıfm şu an.

Portal 1 ve Portal 2

Oynadım hocam.

Google doodle oyna reis hepsini oynamışsın eğer Doodle'ler biterse şampiyon adasındaki görevi yap o da biterse CS1.6 oyna indirmeden play CS diye bir site var oradan oyna.

Sağ ol reis harbiden arada girip oynamak sarıyor.

Evet hocam görmüştüm martha is Dead diye bir oyun vardı onu 1 günde bitirmiştim bunun gibi bir oyunsa hemen yüklerim.

Var hocam o oyunda 5 6 senedir çok oyun aldım indirimlerde hiçbirini oynayamıyorum nedense hep sıkılıyorum oynadığım oyunu bir kez daha oynamak istiyorum nedense bir de YT'den video izledikten sonra canım çok istiyor 15 dakika oynayıp çıkıyorum.

Var hocam o oyunda 5 6 senedir çok oyun aldım indirimlerde hiçbirini oynayamıyorum nedense hep sıkılıyorum oynadığım oyunu bir kez daha oynamak istiyorum nedense bir de YT'den video izledikten sonra canım çok istiyor 15 dakika oynayıp çıkıyorum.
Sana hoi4 lazım. Zor mor diyip geçme başladın mı öğrenmek ve gelişmek için can atıyorsun. O olmazsa ve tarihlerine meraklıysan AC Odyssey veya Origins e bakabilirsin.

GTA 4, beyond Two Souls, The Walking Dead serisi, RDR 2, Mafia 2, Uncharted serisi, Far Cry serisi (sadece 4'e kadar tavsiye ederim) Crysis serisi, contraband police, oynamadıysan GTA Vice City, GTA San Andreas, ve GTA 5 oynanabilir. Ama özellikle RDR 2 tavsiye ederim.

Sağ olun hocam şu an beyond Two Souls indiridm onu oynayacağım teşekkürler öneriler için.

Sana HOI4 lazım. Zor mor deyip geçme başladın mı öğrenmek ve gelişmek için can atıyorsun. O olmazsa ve tarihlerine meraklıysan AC Odyssey veya Origins'e bakabilirsin.

Hocam Origins 2 kere bitirdim şu an Odyssey yüklü oynuyorum hala. HOI 4 arkadaş zoruyla indirdim çok zor gerçektende. Sildim o yüzden.

Terraria denenebilir. Böyle bir havada iken başlamıştım. İlk saatlerinde sıkabilir ama internetten araştırarak oynayınca çok fazla içeriğe ve ihtimale sahip. Bence herkesin edinmesi gereken bir tecrübe.

Sağ olun hocam kaç TL acaba oyun.

Sağ olun hocam şu an beyond Two Souls indiridm onu oynayacağım teşekkürler öneriler için.

Hocam Origins 2 kere bitirdim şu an Odyssey yüklü oynuyorum hala. HOI 4 arkadaş zoruyla indirdim çok zor gerçektende. Sildim o yüzden.

Sağ olun hocam kaç TL acaba oyun.
İndirimdeyken 8 TL oluyordu ama zam geldi. 10-20 TL civarına düşer sanırım, şu an 105 TL oldu. (Bence 105e de değer ama indirim beklemek en iyisi tabi ki.)

Geri
Yukarı