Oynayacak oyun bulamayıp oyunlardan sıkılmış birine oyun tavsiyesi

Game Pass'e yeni gelen bir korku oyunu vardı, yanlış hatırlamıyorsam Amnesia olmalı. Oynamadıysanız bakabilirsiniz.

Evet hocam görmüştüm martha is Dead diye bir oyun vardı onu 1 günde bitirmiştim bunun gibi bir oyunsa hemen yüklerim.

Oynamadıysan BioShock ınfinite oynamanı öneririm.

Var hocam o oyunda 5 6 senedir çok oyun aldım indirimlerde hiçbirini oynayamıyorum nedense hep sıkılıyorum oynadığım oyunu bir kez daha oynamak istiyorum nedense bir de YT'den video izledikten sonra canım çok istiyor 15 dakika oynayıp çıkıyorum.

Oynamadıysan BioShock ınfinite oynamanı öneririm.

Var hocam o oyunda 5 6 senedir çok oyun aldım indirimlerde hiçbirini oynayamıyorum nedense hep sıkılıyorum oynadığım oyunu bir kez daha oynamak istiyorum nedense bir de YT'den video izledikten sonra canım çok istiyor 15 dakika oynayıp çıkıyorum.

Yuppie Psycho, Cuphead, Bendy in the ink machine, Hollow Knight, Fran Bow, Little Misfortune. Son oyun 2 saate falan bitecek tatlı, komik bir oyun sıkılmadan oturup bitirmelik.

GTA 4, beyond Two Souls, The Walking Dead serisi, RDR 2, Mafia 2, Uncharted serisi, Far Cry serisi (sadece 4'e kadar tavsiye ederim) Crysis serisi, contraband police, oynamadıysan GTA Vice City, GTA San Andreas, ve GTA 5 oynanabilir. Ama özellikle RDR 2 tavsiye ederim.

Terraria denenebilir. Böyle bir havada iken başlamıştım. İlk saatlerinde sıkabilir ama internetten araştırarak oynayınca çok fazla içeriğe ve ihtimale sahip. Bence herkesin edinmesi gereken bi tecrübe.

Oynadım hocam Heavy Rain ve beyond Two Souls almıştım onları indireyim mi güzel midir?

Bannerlord çok beğenmedim re 7 8 birkaç kez bitirdim çok güzel oyunlar bence.

Oynadım hocam hem çok yer kapladığından hem de oyuna uzun süredir girmediğimden sildim.

Ark Survival evolded hocam sıkılmazsanız rahat 5 bin saati görürsünüz.

Geri
Yukarı