Oyunlardan soğudum

Selam arkadaşlar önceden günümün yarısını oyun oynayarak geçirirdim. Lise sınavına giremeden önce Steam hesabımı bütün oyun hesaplarımı silmiştim o günden sonra bütün oyunlardan soğudum. Oyunlara bağlı kalamıyorum yüklüyorum birkaç saat sonra geri siliyorum şimdiki temeli P2W olmuş o yüzden para yatırmadan oynanmıyor ve daha da çok sıkılıyorum, soğuyorum. Sizler böyle anlarda neler yapıyorsunuz bilgisayarda? Şu an güncel kullandığım Gmail bile yok aslında yeni bir Gmail açıp Steam'den oyun alıp oynasam mı diye düşünüyorum sizce?

Sen bir RDR2 oyna kendine gel. Veya souls serisini bitir.

Çok oyun bağımlılığı istiyorsan LoL'e başlayabilirsin. 8 yıl.
Yok hocam LoL den de iyi bir oyun var. :)

Ve o oyun yılların efsanesi Metin 2. Oyunu 265190198191 kere bıraktım bir o kadar da tekrardan başladım. Hatta en son rinamt2 ye başladım dolandırılınca bıraktım. Sonra mt2 siz olmuyor dedim geri başladım sonra kendimi baya güçlendirdim baya emek verdim. Ama sonradan bir sürü kişiye sorduğum da bizzat sunucu da ki oyunculara sordum bu arada. Bu sunucu da para yatırmadan full+full hesap dizemezsin diyorlardı. Adamlar haklıydı çünkü ben kaç gün de mesela ne kadar won kastığıma baktım sonra bir hesaplama yaptım. Oyunda emek vererek full+full herrrrrrrşeyyin yele özellikli ipeğin nemere özellikli red için ve full+full içleri dizmek için 15 yıl boyunca gece gündüz kasılmam gerekiyordu. Oyun iyice paraya dökülmüştü belliydi. Oyun da ki arkadaşım oyuna 1200 tl yatırdı ona rağmen hesabı hala çok sağlam değildi. Sunucu da yine çok sağlam fulll+full bir hesap dizmek için bir 50 bin tl yatırmak gerekiyor. Ben de dün bu sunucu oynanmaz dedim. Ve bir metin 2 klasiğidir. Alttan bağırma kısmına oyunu bırakıyorum item isteyenler ch1 m1 gardi yanı gelsin dedim. Bir baktım herkes yanıma toplanmış. Benim de baya item vardı. Baya kastım baya itemim vardı bakın ona rağmen aşırı derecede sağlam değildi hesabım. İşte bir sürü kişiye item dağıttım herkes Allah razı olsun falan diyordu. En son dedim haydi Allaha emanet hayırlı günler dedim ve aylarca oynadığım metin 2 yi bir andan üzülerek bir yandan da zaten sunucu paraya dökülmüş diye teselli ederek oyunu kapadım. Ve sunucu clientini sildim. :( Ama max 5-6 ay dayanırım ondan sonra başka bir sunucu bulur ona girerim. :D

R6, Valorant, CS, Squad ve bunun gibi oyunlar P2W değil. LoL falan da P2W değil. Hangi oyun türü hakkında konuşuyoruz?

Onları kastetmedim kankam boş ver.
CS:GO oynayayım diyorum bedava versiyonumda Nonprime'de yani hermaç hile. Prime almak istesen 127 TL zaten.

Adıma ait bütün Gmail'ler alınmış sizlerin Gmail'i nasıl sonunda ne eklediniz sayı fln gibi?

Yeni konular

Geri
Yukarı