Oyunlardan soğumak

Mazael

Hectopat
Daha fazla  
Selam sadece bir durumumdan bahsetmek ve tek bende olmadığımı bilmeme rağmen siz ne yaptınız diye merak ettiğimden açıyorum bu başlığı. Son zamanlarda oyun oynamak cidden sıkmaya başladı beni. Bayağı oyun denedim ama bir türlü olmuyor durmadan silesim geliyor boş boş saatlerce takılıyorum bilgisayar başında. DL2, GTA4, TF2, Dead Cells, CP2077, dos2 falan denedim ama sarmıyor niyeyse. Şu an da 10 saat civarı Elden Ring oynadım mesela fena değildi ama gine de eski lezzetini vermiyor. Başka aktiviteler olarak bass gitara daha fazla yöneldim, kitaplara ve mangalara sardım, dışarıya çıkmaya falan başladım ama içimde oyun oynama isteği olmasına rağmen bir türlü oyun oynayamıyorum. Sizde de oluyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam sadece bir durumumdan bahsetmek ve tek bende olmadığımı bilmeme rağmen siz ne yaptınız diye merak ettiğimden açıyorum bu başlığı. Son zamanlarda oyun oynamak cidden sıkmaya başladı beni. Bayağı oyun denedim ama bir türlü olmuyor durmadan silesim geliyor boş boş saatlerce takılıyorum bilgisayar başında. DL2, GTA4, TF2, Dead Cells, CP2077, dos2 falan denedim ama sarmıyor niyeyse. Şu an da 10 saat civarı Elden Ring oynadım mesela fena değildi ama gine de eski lezzetini vermiyor. Başka aktiviteler olarak bass gitara daha fazla yöneldim, kitaplara ve mangalara sardım, dışarıya çıkmaya falan başladım ama içimde oyun oynama isteği olmasına rağmen bir türlü oyun oynayamıyorum. Sizde de oluyor mu?

Online oyunlar oynamayı dene arkadaşlarınla Valorant CS gibi iyi oynayamasan bile arkaşlarla makara falan yapınca zevkli oluyor.(LoL'e bulaşma derim)

Zaman zaman bende yaşıyorum bu duyguyu. Bir süre ara veriyorum oyunlara iyi geliyor. Bence sende bir süre elini sürme oyunlara daha sonrasında kendine gelirsin :)

Arkadaşlarınla mini Games'li oyunlar, rekabetçi multiplayer oyunları deneyebilirsin.

Online oyunlar oynamayı dene arkadaşlarınla Valorant CS gibi iyi oynayamasan bile arkaşlarla makara falan yapınca zevkli oluyor.(LoL'e bulaşma derim)
En son FRP oynamıştık 6 saat aralıksız sarmıştı ama o da haftada 1 kere toplanabiliyoruz zaten. Birde benim agalarda valorant cs den falan sıkıldı makara zaten bunu yazar iken bile dc de vc deyim.

En son 2 Ubisoft oyununu üst üste oynayınca, oyunlardan soğudum. Çözüm olarak en sevdiğim oyunu oynadım. Size de tavsiye ederim.
Kanka bak şu an elden ring oynuyorum 10. saatteyim bosslar hoşuma gitti ama tatmin olmuyorum , birde Bully deniyeceğim son kez yoksa bir süre cidden oyun oynamıyacağım.
Arkadaşlarınla Ready Or Not deneyebilirsin.
Daha bizimkileri l4d2 oynatamıyorum bile zor olur o.
Ben de oynayamıyorum artık çok sıkıldım. Şu an old school neverwinter nights'ta takılıyorum. Yeni yapımlar ilgimi çekmiyor.
DnD gibi bir aksiyonu varmış ondan bakmak istiyorum bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı