Oyunlardan soğumak

• Konuyu başlatan 89666
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 768

89666

Kilopat
Bilgisayarım güçsüz diye ya da büyüdüm diyedir belki, bilmiyorum. Önceden oyun oynamayı çok severdim ama artık hiç sevmiyorum. GeForce NOW aldım ama arada sırada Far Cry 5, EU4 ve Battlefield 1 harici girmiyorum, zaten takılma oluyor. Artık bilgisayarı film, müzik, araştırma ve ders dışında kullanmıyorum. Bilgisayarı boşuna almış gibi hissediyorum.

Bilgisayarım güçsüz diye ya da büyüdüm diyedir belki, bilmiyorum. Önceden oyun oynamayı çok severdim ama artık hiç sevmiyorum. GeForce NOW aldım ama arada sırada Far Cry 5, EU4 ve Battlefield 1 harici girmiyorum, zaten takılma oluyor. Artık bilgisayarı film, müzik, araştırma ve ders dışında kullanmıyorum. Bilgisayarı boşuna almış gibi hissediyorum.
Hep aynı oyunları oynadığın içindir, arkadaşın olmadığı içindir.

Ben de aynı şekildeyim, daha doğrusu hiçbir oyunu akıcı oynayamıyorum bilgisayarımla. Artık ben de çok uğraşmıyorum, ara sıra WoT Blitz'e giriyorum, başka da oyun oynamıyorum. Ama internet kafeye gidip GTX 1050 Ti'lı bir sisteme oturduğum zaman GTA V oynamıştım, çok güzel gelmişti. Belki de oyunu kendi bilgisayarınızdan akıcı oynamadığınız içindir, türlü türlü oyun var. Türlü türlü zevk var.

Geri
Yukarı