Oyunlardan zevk alamama durumu

Aynı sorun bende de var aslında sorun mu yoksa lütuf mu orasını bilemiyorum ama sanırım hayat böyle daha zevkli oyun daha çok şey gibi yorgun argın eve gelip televizyonun başında öylesine bi kanal açarsın ya aynen öyle benim için. Tek tahammül edebildiğim oyun agof ondanda sıkılmaya başladım sadece dizi izliyorum.

Aynı sorun bende de var aslında sorun mu yoksa lütuf mu orasını bilemiyorum ama sanırım hayat böyle daha zevkli oyun daha çok şey gibi yorgun argın eve gelip televizyonun başında öylesine bi kanal açarsın ya aynen öyle benim için. Tek tahammül edebildiğim oyun agof ondanda sıkılmaya başladım sadece dizi izliyorum.
Banada hayatımı sömürüyormuş gibi geliyor artık.Bilgisayarın başına oturunca zaman sanki bir nehirden akan su misali akıp gidiyor.

Kendine vakit ayırman gerek. Bende de aynı durum geçerli. Günde 10 saate yakın -bazen daha fazla- bilgisayar başındayım. Arada farklı şeyler denemek, birkaç gün - 1-2 - bilgisayardan uzak durmak gerek. Arkadaşlarınla birlikte farklı oyunlar denemen gerek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı