Oyunlardan zevk alamama

Çok fazla aynı oyunu oynadıysan bir süre sonra oynadığın oyundan zevk almazsın mesela ben 1000 saati geçen CS:GO oynadım oyundan zevk almıyorum şuan .

Ben de eskiden Condemned: Criminal Origins'i 10 FPS alarak falan büyük bir zevkle bitirmiştim. Ancak Günümüzde çoğu oyundan keyif alamıyorum. Bence bu zamanla alakalı artık hepimiz büyüdük ve oyunlar da eskisi kadar kaliteli değil. Tüketim çılgınlığının tavan yaptığı bir dönemdeyiz. Her şey maddiyata dönüşmüş durumda. Hayat her anlamda kalitesizleşiyor.

Beni duygulandırdığın için teşekkürler kardeşim :D Knight oynayan var mı hala serverların doluluk oranı nasıl ?
Emirhan Usko paraya dönmüş durumda. Pvp server'lara akın ettik bizlerde. Knıght Online aile ortamı 3 Yıldır oyunu oynadığım ortam var, hepsi başka şehirde yaşayan insanlar bazen buluşuyoruz. oyundaki yaş ortamı dengeli 21- 65 arası.

Geçen 5-6 seneye nazaran bende artık oyunlardan zevk almıyorum. Haftada 2-3 kere LoL oynuyordum son yama'da onu da bırakma kararı aldım. Derslerime yoğunlaşmak, dışarıda arkadaşlarımla gezmek, haftada 1 veya 2 defa halısaha yapmak daha zevkli emin ol.

Yalnız değilsin dostum, Point Blank'ta Pentium T 4500 işlemcili harici ekran kartı olmayan dizüstü bilgisayarımda 20 FPS de deli gibi video çekerdim, şimdi bende yeni sistem aldım hiç sarmıyor artık GTA V bile tatmin etmiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı