Oyunları Ucuza Getirmek

Tommy Vercetti

Hectopat
Daha fazla  
Bu anlattığım yöntemle oyunlarınızı daha ucuza getirebilirsiniz.
Bu anlatacağım yöntem sadece hikayeli oyunlar içindir. Bu yöntemle 1 nebzede olsun insanları korsandan uzaktlaştırmaya. Çalıştırıyorum eskiden 6 7 yıl önce ben de korsan oyun kullanıyordum bilinçli değilim bu konuda. Hatırladığım korsan indirdiğim oyunları satın aldım. Biz 6 7 sene önce okulda bildiğin bunun döngüsünü yapıyorduk bir arkadaş korsan oyun indiriyor herkese dağıtıyor sonra 1 kişi daha indiriyor dağıtıyor maksat kotalar fazla girmesin Allah'tan bu yaptığım şeyin çok büyük bir hata olduğunun bilincindeyim şu an. Korsancılara iyi taktik verdin falan demeyin bu zamanda interneti gideceği bunu yapacak kimse yoktur.

Şimdi ucuza oyun getirmeye gelelim ortalama 4 arkadaş 1 Steam hesabı kuracak mesela Metro Exodus bunu 200 TL'ye aldınız bunu herkes 50 TL verip alacak herkeste 1 hafta kalacak ve herkes oyunu bitirmiş olacak sonra bu hesabı satıp parayı kırışacaksınız. Bu yıl muhtemelen ocak ayında GTA 5 80 TL'ye düşmüştü 4 kişi 20 TL verip GTA 5 aldık sonra bu hesabı sattık o zaman iyi bir sistemim vardı açıyordu rahat bir şekilde maddi durumlar sebebiyle satmak zorunda kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı