Çözüldü Oyunların açılmama sebebi DLL sorunu olabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HvKontAyaz

Hectopat
Merhaba değerli dostlar Steam'da bulunan hiçbir oyunum açılmıyor. Biraz araştırmama göre bu D3DX gibi sorunların yol açabileceği yönünde herhangi bir oyuna tıkladığımda başlatılıyor dedikten sonra kapanıyor hiç başlamıyor bile. Acaba sorun DirectX mi? DLL dosyalarında olabilir mi? Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden minnettarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sistemini belirtir misin?

DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar yükle.
Olabilir, dosya konumundan açınca bir hata veriyor mu?

Rapor paylaş.

Process programını kullanamadım maalesef videoyu izlememe rağmen çünkü hiçbir hata vermiyor ve exe dosyasıda gözükmüyor. Komple Steam'ı sildim 500 GB gibi oyun gitti CS:GO tekrar yükledim en hızlı olur diye yine aynı sorun başlatılıyor diyor ve tepki yok sonrasında.

Bilgisayarı ilk kurduğunuzda DirectX indirmiş miydiniz? DirectX olabilir ama kesin bir şey demek istemiyorum. Rapor paylaşabilirsin.

Çok basit hocam, izleyip tek tek adımları uygulayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok basit hocam, izleyip tek tek adımları uygulayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Problem de burada videoyu izledim. Videodaki gibi olmuyor, görev yöneticisinde vb. CS:GO exe 1 saniye kalıp kayboluyor herhangi bir hata vermiyor. O yüzden yardım istemiştim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı