Oyunların D Diskine Aktarımı Sonrası Çalışmaması

Thyphon

Hectopat
Daha fazla  
Benim eski bilgisayarımda launcher'la açılan oyunların tümü (örn. Civilizatin V, Saints Row the Third, Borderlands, GTA V) ve bazı oyunlar (The Witcher, CS:GO, Saints Row 4) D diskinde açılmıyor. Ama ne hikmetse C diskinde açılıyordu. Yeni bir bilgisayar aldım 1-2 ay oldu, aynı sorun bunda da var. Şimdiki bilgisayarımda C diskinde 128 GB SSD var ve buna da GTA V atınca 10 GB boşluk kalıyor. Diğer oyunları oynamak için "sil, kopyala, yapıştır" yapmak zorunda kalıyorum. Hiçbir yerde olmayan, gördüğüm kadarıyla sadece bende olan saçma sapan bir sorun. Belki burada sorunu bilen vardır diye yazıyorum. Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
yok hocam ben c ve d de steam klasörlerini ayarladım onda sorun yok ama d diskinde çalışmıyorlar. Yedeklemeyi biraz açarsanız iyi olur.
Steam istemcisine girin -> Sol üstteki "Steam" yazısına basın -> Oyunları yedekle ve geri yükle -> Şu anda yüklü olan programları yedekle -> oyunu seçin ve boş yer olan bir yere yedekleyin, nereye yedeklediğiniz önemli değil. sonra yedekten geri yükle diyip oyunu kurmak istediğiniz dizini seçin.

Steam istemcisine girin -> Sol üstteki "Steam" yazısına basın -> Oyunları yedekle ve geri yükle -> Şu anda yüklü olan programları yedekle -> oyunu seçin ve boş yer olan bir yere yedekleyin, nereye yedeklediğiniz önemli değil. sonra yedekten geri yükle diyip oyunu kurmak istediğiniz dizini seçin.
siz konuyu biraz yanlış anladınız. Burada sorun steamla alakalı değil. Buradaki sorun launcher'la açılan oyunların tamamının sadece C diskinde açılıyor olması. Normal oyunlarda sıkıntı yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı