Oyunların kendi kendine kapanma sorunu

Casay

Decapat
Sorunum, Gece 2 sularında Forza Horizon 4 Oynarken bilgisayarımın aniden donmasıyla başladı. FH4 oynarken, alt+tab yapıp şarkı değiştiriyordum. Bilgisayar aniden dondu ve 10 dakika sonra bilgisayarı kasasındaki tuştan kapattım. Ertesi gün bilgisayarı açtım, Forza Horizon 4 oynamak için uygulamayı çalıştıra bastım, başladığında açılan resim geldi ve resim geri kapandı. İlk baş oyundan sandım, araştırdım ama bulamadım. Yaklaşık 12 saatlik uğraşlarımdan sonra oyun bozuldu sandığım için forzayı silme kararı aldım. Ancak sorunun Forzada olmadığını Arkadaşlarım CSGO çağırınca anladım. Oyuna girdim, tam map yüklemesi bitti oyun başlayacakken kapandı. Hiçbir uyarı vermeden aynı forzadaki gibi. Sonra GTA V'de denedim. GTA V'de yükleme ekranında 25 dakika bekledim. En sonunda kapattım.

Sorunumun kaynağı nedir?

Bilgisayar özelliklerim:

GTX 750TI MSI
8GB 4x2 Corsair RAM
i5 4590
Corsair VS450
Casper 1150

Ayrıca Technopat Youtube kanalını ve Technopat.net'i takip ediyordum. Kayıt olup soru sormak bugüne nasipmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı