Oyunseverlere Steam’de %50 indirim!

Banka kartı da oluyor diye biliyorum. Kidega'dan onunla alışveriş yapmıştım indirimli.
Çerezlik oyunlar için bence ideal.

Maksimum 50 TL diyor. GTA V alacaktım, hevesim kursağımda kaldı.
Benim aklıma şu geldi:
GTA V şuan 85 TL yuvarlarsak. Steam cüzdanına 35 TL atıp, ardından ödemenin bir kısmını Steam cüzdanından, bir kısmını da karttan çektirsek indirim yansır diye düşünüyorum. Sonuçta karta yansıyacak olan 50 TL. 35+25=60 TL, bence gayet iyi. Stonks mudur? 😄
14324.png

Şu an benim hesabımda 4.90 TL var. GTA'yı sepete ekleyip ödemeye götürünce bana 79.60 TLyi nereden çekeceğim diye soruyor. Bence iş görür.

Maksimum 50 TL diyor. GTA V alacaktım, hevesim kursağımda kaldı.
200 tl lik alışveriş bile yapsan 25 lirayı veriyor hocam.
Banka kartı da oluyor diye biliyorum. Kidega'dan onunla alışveriş yapmıştım indirimli.
Çerezlik oyunlar için bence ideal.
Özellikle Encard geçerli değildir diyor kampanya kısmında.

Football Manager 2020'yi steam üzerinden alırsan 200TL. Daha bir hafta önce Playstore'da 98TL'ye düşmüştü. Bu tarz steam üzerinden indirimlerin bence tek bir amacı var. Ne kadar satılmayan, ucuz oyun varsa size satalım, cebinizdeki bozuklukları alalım. 50TL limitinin asıl sebebi bence budur. Enpara, QNB Finansbank'ın desteğiyle oluşturulan, fiziksel masrafları olmayan bir kuruluş. Havale, EFT ücreti almamaları ile diğer bankalardan ayrılıyorlar. Gayette iyi yapıyorlar bu işi. Herkes kendi işini yapmalı, bu tarz ufak numaralara ihtiyacın yok Arap bankası.

Football Manager 2020'yi steam üzerinden alırsan 200TL. Daha bir hafta önce Playstore'da 98TL'ye düşmüştü. Bu tarz steam üzerinden indirimlerin bence tek bir amacı var. Ne kadar satılmayan, ucuz oyun varsa size satalım, cebinizdeki bozuklukları alalım. 50TL limitinin asıl sebebi bence budur. Enpara, QNB Finansbank'ın desteğiyle oluşturulan, fiziksel masrafları olmayan bir kuruluş. Havale, EFT ücreti almamaları ile diğer bankalardan ayrılıyorlar. Gayette iyi yapıyorlar bu işi. Herkes kendi işini yapmalı, bu tarz ufak numaralara ihtiyacın yok Arap bankası.
Hocam dediklerin çok güzel ama bir eksiği var. 200 TL'ye oyun da alsan o 25 lirayı veriyor banka. Bilginiz olsun. Her oyunda 25 lira indiriminiz oluyor aslında :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı