OyunTR güvenilir mi?

Eki Görüntüle 655666

Umarım yakında böyle bir mesaj almazsınız. Çoğu site farklı Steam hesaplarını alıp, hesabın içinde ki cüzdan da bulunan parayı gerçeğe çevirmek için bu şekilde ucuz satıyor. Ama bazı siteler çalıntı hesaplardan veya çalıntı kredi kartlarından oyunları size gönderebiliyor. Durum böyle olunca da oyun hesaptan silinebiliyor veya başka sorunlarla karşılaşılabiliyor. Hesap satımı kadar riskli olmasa da elbette yine risk bulunuyor. Tavsiyem ya çok güvenilir referansı bol siteleri, kişileri tercih edin ya da anahtar kodu yani "Key" olarak oyunları satın alın. Sonra bu tarz bilinmedik sitelerde başınıza bir şey gelince konuşacak muhatap bile bulamıyorsunuz.

Detaylı bilgi için şurayı inceleyebilirsiniz: Revoked Gifts - Trading and Gifting - Veri Tabanı - Steam Support

Umarım olmaz :) canlı destek ile konuştum çok samimi ve ilgililer eğer sorun yaşamazsam oyunlarımı buradan alacağım :D

Bugün Instagram'da reklam olarak karşıma çıktı bir bakayım dedim diğer sitelere göre fiyatları daha uygun ve çalıntı hesap değil gift olarak teslim ediyorlar oyunları. İnternette biraz bakındım fakat daha önceden kullanan birilerini bulamadım. Kullanan var mı bu siteyi, memnun kalan, sorun yaşayan, öneren önermeyen var mı?

Steam daha iyi

Yeni konular

Geri
Yukarı