OyunTR güvenilir mi?

CrevZZ

Hectopat
Bugün Instagram'da reklam olarak karşıma çıktı bir bakayım dedim diğer sitelere göre fiyatları daha uygun ve çalıntı hesap değil gift olarak teslim ediyorlar oyunları. İnternette biraz bakındım fakat daha önceden kullanan birilerini bulamadım. Kullanan var mı bu siteyi, memnun kalan, sorun yaşayan, öneren önermeyen var mı?

Bugün Instagram'da reklam olarak karşıma çıktı bir bakayım dedim diğer sitelere göre fiyatları daha uygun ve çalıntı hesap değil gift olarak teslim ediyorlar oyunları. İnternette biraz bakındım fakat daha önceden kullanan birilerini bulamadım. Kullanan var mı bu siteyi, memnun kalan, sorun yaşayan, öneren önermeyen var mı?

Bana çok güvenilir gelmedi, Sosyal medya hesaplarını kontrol ettim yeni bir site ve fazla bilgi yok. Daha güvenilir ve referansı çok olan siteleri tercih etmeniz daha iyi olabilir. Gift gönderildikten sonra oyun hesaptan bazı sebeplerden kaldırılabiliyor.

Bana çok güvenilir gelmedi, Sosyal medya hesaplarını kontrol ettim yeni bir site ve fazla bilgi yok. Daha güvenilir ve referansı çok olan siteleri tercih etmeniz daha iyi olabilir. Gift gönderildikten sonra oyun hesaptan bazı sebeplerden kaldırılabiliyor.
ben de aynı şekilde düşünüyordum da yine bi sorayım dedim teşekkür ederim

Dün Fall Guys aldım Steam gift olarak. Bir problem yaşamadım.
1599043572967.png

Umarım yakında böyle bir mesaj almazsınız. Çoğu site farklı Steam hesaplarını alıp, hesabın içinde ki cüzdan da bulunan parayı gerçeğe çevirmek için bu şekilde ucuz satıyor. Ama bazı siteler çalıntı hesaplardan veya çalıntı kredi kartlarından oyunları size gönderebiliyor. Durum böyle olunca da oyun hesaptan silinebiliyor veya başka sorunlarla karşılaşılabiliyor. Hesap satımı kadar riskli olmasa da elbette yine risk bulunuyor. Tavsiyem ya çok güvenilir referansı bol siteleri, kişileri tercih edin ya da anahtar kodu yani "key" olarak oyunları satın alın. Sonra bu tarz bilinmedik sitelerde başınıza bir şey gelince konuşacak muhatap bile bulamıyorsunuz.

Detaylı bilgi için şurayı inceleyebilirsiniz: Revoked Gifts - Trading and Gifting - Veri Tabanı - Steam Support

Geri
Yukarı