Oyunu yanlışlıkla kartımla satın aldım

ahmet421

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Steam bakiyem yaklaşık 120 lira iken kalanını karttan çeksin diye satın al dedim ancak benim hatamdan olacak ki oyunun tüm fıyatı olan 144 lirayı kartımdan çekti. Anında kartıma iade istedim bunda sıkıntı yok, ancak ben oyunu şimdi oynamak istiyorum, oyunu indirdim ve daha hiç açmadım. Sormak istediğim şey ise oyunun kütüphanemden silinmesini beklemeden bu oyunu oynamamın bir yolu yok mu? Direkt Steam bakiyem ile satın alsam, kartıma iadesinde bir sorun yaşar mıyım? Umarım sorunum anlaşılmıştır.

Merhaba, Steam bakiyem yaklaşık 120 lira iken kalanını karttan çeksin diye satın al dedim ancak benim hatamdan olacak ki oyunun tüm fıyatı olan 144 lirayı kartımdan çekti. Anında kartıma iade istedim bunda sıkıntı yok, ancak ben oyunu şimdi oynamak istiyorum, oyunu indirdim ve daha hiç açmadım. Sormak istediğim şey ise oyunun kütüphanemden silinmesini beklemeden bu oyunu oynamamın bir yolu yok mu? Direkt Steam bakiyem ile satın alsam, kartıma iadesinde bir sorun yaşar mıyım? Umarım sorunum anlaşılmıştır.

İade edilene kadar oyunu oynayamazsınız hocam. Oynarsınız ama 2 saati geçerse iade kabul olmaz.

Satın alındıktan sonra iki hafta ve toplam oynama süresi iki saati geçmemiş olan Steam mağazasındaki oyunlar ve yazılımlar Steam iadesi için elverişlidir. İade süresi 7 - 14 gün arası sürebilir.

Oyunun tamamen iade olmasını bekleyip kartınıza para yansıyana kadar bir şey yapmanızı tavsiye etmem. Bir de satın alırken kart bilgilerini girdikten sonra Steam bakiyemi kullan gibi bir tuş olacak ona basmayı unutmayın.

Geri
Yukarı