Oyunum Steam'de Çıktı Fikirlerinize İhtiyacım Var

Fiyat bence de pahalı, bu oyunu tercih edebilmem için daha uygun bir fiyatta olması lazım.

10TL daha güzel yerlerde tercih edilebilir, dediğim gibi 4-5 TL bile olsaydı alabilirdim ama fazla geliyor. Ayrıca yarım saat için 10TL vermek pek cazip gelmiyor.

Son düzenleme:
Oyun güzele benziyor. Ama fiyat ve oyun uyuşmuyor. Çeşitlilik çok olsaydı fiyatını hakediyor denilirdi. İnceleme yorumlarına bakınca da yarım saat için 10 tl hm.

Bu nasıl bir saçmalık insanlardan fikirlerini isteyip, buna saygı duymamak ve aksine eleştirmek...
Bir şey yapmışsın iyi hoş yalnız daha iyisini yapıp kendini geliştirmek yerine "ben bunu yaptım fikirlerinizi yazın ama çokta...." dersen bir baltaya sap olamazsın.
Yapılan işe gelince adam bloodborne u 16bit olarak pcye uyarlayıp ücretsiz sunuyor. Daha diyecek birşeyim yok.

Konuya geçmeden önce oyundaki müzikler dışında her şeyi ben yaptım, yaptığım ilk oyun ve evet dünyada 2D oyunlar da oynanıyor oyun denilen şey 3D oyunlardan ibaret değil. Zula'nın bir çakmasını daha yapmaktansa böyle bir şeyler yapmak bence daha mantıklı, ki bu daha başlangıç.

Eki Görüntüle 617968

oyunun Steam mağazası: Oyunun Türkçe fragmanı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Fragmanda görseller normalde olduğundan çok daha soluk çıkıyor, nedense OBS o renkleri tam olarak kaydedemiyor bir türlü.

Oyun hakkında gereken bütün bilgiler Steam mağazasında verildiği için bir kez daha buraya yazmak istemiyorum. Yazmak istediğim şey ise yapacağım rehber hakkında. Türkiye'de daha önce hiç yapılmamış olan bir Steam'de oyun çıkartma rehberi yapacağım ve böylece Steam'de oyun çıkartmak isteyen bütün arkadaşlara bir nebze olsa dahi yardımcı olmuş olacağım.

Bunun yanında oyun hakkında, geliştirme süreci hakkında, Steam hakkında herhangi bir sorunuz varsa lütfen konunun altında sormaktan çekinmeyin. Bildiğim bütün her şeyi size aktaracağım. Ve bunun yanında, oyunu alıp deneyimlemiş arkadaşların ciddi bir şekilde fikirlerine ihtiyacım var. O fikirler çerçevesinde oyunu daha da geliştirmeyi düşünüyorum.

Bir de son olarak başıma gelen bir olayı anlatmak istiyorum: Yaptığım oyun çıktıktan 1 saat sonra bot bir internet sitesi Steam sayfasını kopyalayayıp sitesine koymuş, "kırdık bedava indirin" diye. Sitenin saçma salak virüs şeyi olduğu belliydi ama sanal makinede indirdim, dosya boyutu 37KB idi oysa benim oyunun dosya boyutu 120 MB üstünde.
he işin komik kısmı da forumunda biri bana yazdı, "oyunun kırılmış hakkını helal et beğenirsem alırım." Diye. O kişi gördüğü her oyunu istisnasız "... Crack" falan diye aratıyor herhalde her saniye, garip cidden.

Bir bilgisayarım olunca söz ilk bunu yükleyeceğim, dünyanın en iyi platform oyunu olabilir!

Öncelikle tebrik ederim. İnsanlar dizi izlemekten, oyun oynamaktan vakit bulamazken böyle bir fikir deneyip uğraşmışsın çıkarmakla kalmamış, Steam’de yayınlayıp birde güzel bir fragman yapmışsın. Oyunun güzelliğinin önemi yok çünkü ilk denemen. Hemen oyununu satın aldım umarım daha güzel yerlere gelirsin.

Dosya Ekleri

• 09447AA4-0F05-412E-995F-B29208F701CC.png
    09447AA4-0F05-412E-995F-B29208F701CC.png
    42,7 KB · Görüntüleme: 68
Oyunun fiyatı 2.99₺ olacaktır, lütfen oyunu bu fiyattan almayın. Bu olay hakkında bir açıklama yapacağım ve sizin desteğinizi bekleyeceğim.

Ve konuya yazılan yazıları okumayamadım çünkü oyundaki bugları düzeltmek ile uğraşıyorum. Lütfen kusuruma bakmayın.

Oyunun fiyatı 2.99₺ olacaktır, lütfen oyunu bu fiyattan almayın. Bu olay hakkında bir açıklama yapacağım ve sizin desteğinizi bekleyeceğim.
Bu oyun için 10 Lira pahalı dediğimde "Türklerden 10 TL'nin pahalı olduğunu duymam bana garip ve biraz da komik geldi yani ne diyebilirim." diyordun. Ne oldu? 😂 Bırak 10 TL kalsın.

Bence oyunun fiyatı 5-7 TL arası olsun sonradan değiştirirsiniz. Arkadaşlar fiyat makul gelmeyebilir bana da gelmedi ama eleştirmek ile azarlamak arasında küçük bir fark vardır ve bazı arkadaşlar azarlamaya doğru geçmiş. Öncelikle tebrik ederim Türk oyunları beni gerçekten gururlandırıyor. Fiyat olarak 2-3 TL azaltılabilir belki, 2 TL biraz az olmuş bence bu oyun bu kadar ucuza da satılmaz bence. Oyuna sonradan güncelleme ve başka haritalar getirilirse güzel olur oynamadım ama böyle bir şey bu oyuna uyar.

Geri
Yukarı