Oyunumuz nasıl?

Konu sahibi bir şey dedi mi? O kadar yazı arasından kaçırdım muhtemelen. Bu sistem gereksinimleri aşırı sayko.

Sanırım hiçbir şey demedi. Ya da ben göremedim.

1 yıllık bir emek var oyunun içinde bilmem kaç dolar harcandi şu an ilk oyunumuz olmasına rağmen etkileşimi çok yüksek. Sizlerin tavsiye görüşünü almak isterim. Oyunu profesyonel bir yazılımcı abimiz ile çalışarak yaptık oyunu onun adına oyunu o yaptı diyebilirim. Biz 2D tasarımlarda yardımcı olduk oyunun, trailerlarına Steam hesabından bakabilirsiniz. Sizce nasıl?
Toplam 12 dilde çevrilmiş Low poly bir hikayeli oyundur.

Benim işlemcim i5 10500 Kaldırmayacak mı oyunu.

@tunahan4321

Hocam, bizler mizah vs yapıyoruz ama yanlış anlamayın. Emek var sonuçta. Bunu buradaki herkes görüyordur. Sadece bu oyunda böyle bir sistem istemesi sizde hak verirsiniz ki empati yapın sizin de garibinize gider. Küçük bir ekip ile bu kadar oluyor demek ki. Umarım beklediğiniz sonucu alırsınız.

1 yıllık bir emek var oyunun içinde bilmem kaç dolar harcandi şu an ilk oyunumuz olmasına rağmen etkileşimi çok yüksek. Sizlerin tavsiye görüşünü almak isterim. Oyunu profesyonel bir yazılımcı abimiz ile çalışarak yaptık oyunu onun adına oyunu o yaptı diyebilirim. Biz 2D tasarımlarda yardımcı olduk oyunun, trailerlarına Steam hesabından bakabilirsiniz. Sizce nasıl?
Toplam 12 dilde çevrilmiş Low poly bir hikayeli oyundur.
Sistem gereksinimleri şahane!

Geri
Yukarı