Oyunumuz "NUC: After The Blast" Steam'da Yayınlandı

Calquter

Hectopat
Arkadaşlar selamlar. Bu oyun üzerinde çalıştığım için pek aktif değildim. Bu süreçte bir ekip kurup bir oyun geliştirme serüvenine girdik. Oyunumuz bir hayatta kalma oyunu. Ekipteki herkesin ilk tecrübesiydi ve elimizden geldiğince yapabildiğimizin en iyisini yapmaya çalıştık ve ortaya iyi kötü bir ürün çıkartmayı başardık. Oyunumuz yarın erken erişime açılacak. Erken erişimde olmasının sebebi ise eldeki imkanlarla sınırlı bir test sürecinden geçtik ve oyun içinde hata çıkabilme ihtimaline karşılık olarak erken erişimde çıkarmayı uygun gördük. Gelen geri dönüşlerle birlikte oyunu kalan hatalarından arındırıp yeni bir projeye geçmeyi planlıyoruz. Dediğim gibi ekipteki herkesin ilk tecrübesiydi ve bu oyun sayesinde güzel bir tecrübe kazandığımızı düşünüyorum. Eğer oyunu merak ederseniz destek için Wishlist'e alabilirsiniz.

Steam linki: NUC: After The Blast on Steam

Merak edenler için oyunun fiyatı 6 TL olacak ve erken erişim sonunda bu fiyat değişmeyecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamlar. Bu oyun üzerinde çalıştığım için pek aktif değildim. Bu süreçte bir ekip kurup bir oyun geliştirme serüvenine girdik. Oyunumuz bir hayatta kalma oyunu. Ekipteki herkesin ilk tecrübesiydi ve elimizden geldiğince yapabildiğimizin en iyisini yapmaya çalıştık ve ortaya iyi kötü bir ürün çıkartmayı başardık. Oyunumuz yarın erken erişime açılacak. Erken erişimde olmasının sebebi ise eldeki imkanlarla sınırlı bir test sürecinden geçtik ve oyun içinde hata çıkabilme ihtimaline karşılık olarak erken erişimde çıkarmayı uygun gördük. Gelen geri dönüşlerle birlikte oyunu kalan hatalarından arındırıp yeni bir projeye geçmeyi planlıyoruz. Dediğim gibi ekipteki herkesin ilk tecrübesiydi ve bu oyun sayesinde güzel bir tecrübe kazandığımızı düşünüyorum. Eğer oyunu merak ederseniz destek için Wishlist'e alabilirsiniz.

Steam linki: NUC: After The Blast on Steam

Merak edenler için oyunun fiyatı 6 TL olacak ve erken erişim sonunda bu fiyat değişmeyecek.
Silahı tutma yeri çok sağda gibi biraz daha ortaya çekerseniz güzel olabilir.

Hoş duruyor. Low poly oyunları hep sevmişimdir.
Umarım bunu da seversiniz. 🙂

Başarılarınızın devamını dilerim. Çıktığı zaman hemen deneyeceğim.
Teşekkürler. Geri bildirim yaparsanız çok memnun oluruz. 🙂

Silahı tutma yeri çok sağda gibi biraz daha ortaya çekerseniz güzel olabilir.
Değerlendirmeye alacağız teşekkürler. 🙂

Çok hoş duruyor hocam. Elleriniz sağlık!
Teşekkürler. 🙂

Başarılarınızın devamını dilerim. bu oyunu da çekiliş yapan çok olur umarım. :D
Teşekkürler. 🙂
Gayet güzel oyun olmuş. Sistem gereksinimleride çok düşük. Elime cüzdan kodu geçtiği ve oyun çıktığı zaman alacağım gibi duruyor.
Teşekkürler. Umarım beğenirsiziniz. 🙂

Screenshot_2.png

Arkadaşlar merhaba, lise arkadaşlarımla geliştirdiğimiz Low-poly Survival oyunumuz Steam platformu üzerinde yayınlandı. Normalde 4 gün önce çıkmıştı fakat birkaç bug vardı onları düzeltip forumda tekrar paylaşmak istedik.

Oyunumuzdan kısaca bahsetmek gerekirse Low poly görünüme sahip bir hayatta kalma oyunudur. Etrafta istediğiniz gibi gezip bölgelerden yiyecek silah vs... Bulup zombi öldürebileceğiniz. İsterseniz kendi evinizi inşa edebileceğiniz bir oyundur.

Oyunda emeği geçen takım arkadaşlarıma da buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Herkesin ilk deneyimi olmasına rağmen elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı ve bence güzel bir ürün çıktı.

Oyununu alıp oynayacak arkadaşlardan tek ricamız bir bug ile karşılaşırsanız bizlere ulaşıp bu Bug'ı bildirmesidir. Eğer bunu yaparsanız çok minnettar oluruz ve eğer oyun hakkındaki düşüncelerinizi de mağaza sayfasında inceleme olarak belirtirseniz çok seviniriz.

Steam Linki: NUC: After The Blast on Steam

Oyunumuzun fiyatı 6 TL'dir.

Şimdiden herkese teşekkür ediyorum. İyi oyunlar ve forumlar diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı